Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tegnap ideiglenesen zárolták...

Tegnap ideiglenesen zárolták a snapchatem.Azt irtak 24ora mulva próbálják ujra belépni de nem tudok ugyan azt irja. (Egyik pillanatról a masikra tortent semmit nem csinaltam) Vajon visszakapom?Tul sok kepem volt ami fontos

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek ehhez

Viszont átérzem

Nekem is rengeteg fontos képem van rajta,mióta a telefonom a kamerás képeim kitörölte

Annyi szerencsém volt,hogy az egyik helyre ugyis elmegyünk,bár az sem az igazi mert ott az osztállyal voltunk,szal annyi szerencse hogy egyszer beállítottam háttérképnek és ott megtartott párat

A másik az hogy feltettem facera egy másik kirandulósat,a kedvenc napomról

De így is rengeteg szuper ,jól elkapott kép,és sok emlék veszett oda


Ugyhogy átérzem tényleg


Én megpróbálnék frissíteni,vagy kitörölni és újra letölteni,elvileg ha ugyanúgy bejelentkezel mint akkor ugyanazok lesznek

De azt nem akarom hogy miattam romoljon el a snapchat és tűnjön el a kép ,de ha nem jön be akkor végülis nincs veszíteni való

Meg kell próbálni

2020. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!