Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti miért vette le a...

Radics Peti miért vette le a maszkot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy volt, hogy, ha a pankrációban elveszti a meccset akkor le kell vennie a maszkot. Illetve az ellenfele veszi le. És így is lett. Elvesztette a meccset és a CSICSKA (xd) levágta róla.

Meg gondolom már alapból nem bánta, hogy le kell vennie. És régen még az előző csatornáján is maszk nélkül volt, csak sokan felismertek az utcán és inkább felrakta.

2020. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes. Szerencsére én nem csalódtam az arcában, mint pl. a zÁllatorvosnál csalódtam. Te csalódtál valamelyikben? És miért?
2020. okt. 16. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet csalódni egy arcban?
2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt se volt már rajta maszk, 2017-ben az Aquaworldös eseményen ahol ott volt köztük VR Jani és ő is, nem volt rajta maszk csak egy fotó erejéig
2021. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és én is ott voltam azért tudom
2021. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!