Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wattpad olvasók, vetnétek egy...

Wattpad olvasók, vetnétek egy pillantást az új történetemre? :)

Figyelt kérdés

Nagyon új ez még nekem, nem olyan régen kezdtem el írni, és örülnék ha beleolvasna, akinek van kedve ^^

A sztori egy fiatal lányról, Katinaról szól, aki elveszíti emlékeinek egy részét egy balesetben. Éppen akkor, amikor végre újra kezdi életét, rögtön fenekestül fel is forgatja egy idegen férfi, aki a semmiből jön, és visz mindent.


[link]



2020. okt. 19. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha ma nem is olvasom el, holnap biztosan ránézek😉
2020. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🥰
2020. okt. 19. 21:35
 3/7 TR75 ***** válasza:
100%

Elolvastam az első felvonást.

Noha nem az én világom a történet, de azt kell mondanom, jól írsz, szabatosan, jó a központozás, világosak a mondatok, helyes az írás (van pár kisebb hiba, de erre még bőven ötös jár ilyen terjedelmű szöveg esetén), van stílusa.

Amit hibának rónék fel, az valójában nem is hiba, inkább az én ízlésem mondatja velem (és lehet, hogy a célközönség ezt kajálja): szerintem túl van írva, túlságosan aprólékos, emiatt "nem halad" a történet. Ha én írnám, szerintem 25-30%-ot kihúznék a szövegből. De ez tényleg magánvélemény. Nem az összképet rontja, meg nem lesz zavaros az írás emiatt, nekem egyszerűen indokolatlanul lassú.

De amúgy az általam olvasott wattpados szövegek közül magasan kiemelkedik a minőségével.

2020. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vélemémyed! Az építő kritikát is, majd igyekszem megtalálni az egyensúly :D nagyon jól esik, hogy leírtad a véleményed 🤗
2020. okt. 20. 12:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi az elírásokért, csak gyorsan pötyögtem 😃😃
2020. okt. 20. 12:17
 6/7 TR75 ***** válasza:
100%
Még egyszer: Nem azt írtam, hogy hiba az aprólékosság. Nekem sok. Nem kell ezért átírnod, vagy ilyesmi, mert lehet, hogy a célközönség elvárja ezt a fajta stílust.
2020. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, értettem én 😃 ezen én is gondolkodtam egyébként, voltak is vaskos bekezdések amiket ki szedtem emiatt, mielőtt feltöltöttem 😅 szeretném felpörgetni kicsit, de még tényleg keresem az arányokat. De mindenképp szerettem volna kibontani pár olyan szálat az elején, ami később még fontos lesz.
2020. okt. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!