Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik bts taggal bírod...

Melyik bts taggal bírod elképzelni a történetet?

Figyelt kérdés

Mivel wattpadon lehetetlenség kommunikálni az olvasóimmal így itt is megkérdezem, hogy melyikőjükkel lenne jobb.


A történetben a tag egy herceg aki apjától tanulva borzalmasan beképzelt és nem érdekli a körülötte lévők. Mindenkit képes eltaposni beleértve az állatokat is.


A történet fantasy.


Én Jungkookra és Yoongira gondoltam, de nem bírok dönteni. Vagy ti esetleg más taggal tudnátok elképzelni?



2020. aug. 24. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Jungkook
Yoongi
Jimin
Jin
Hoseok
Namjoon
Taehyung
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Jungkook olyan mint egy herceg de őt nemtudom elképzelni mint beképzelt valaki.

Yoongit hamarabb ő hűvösebb.

Szavazás alapján Jimin a nyerő és jó választás lenne ha egy hiú karaktert kellene megtestesíteni.Mivel tudjuk,hogy ő szeret jól kinézni ;)

Hát ha választani kellene akkor egyértelműen Suga :)

Ird meg a neved és bekövetlek Wattpadon :)

2020. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem teljesen mindegy, de az állatokat azért sajnálnám xdd
2020. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jungkook kb a légynek se tudna ártani szerintem, szóval őt én se tudnám elképzelni.

Inkább Yoongi

2020. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Taehyung-nek állna a leginkább jól egy beképzelt herceg szerepe. De ki akar olyan fanfictiont olvasni, amiben vki állatokat tapos el?? Mert az emberek eltaposása nyilván átvitt értelmű, de az állatoké?
2020. aug. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Yoongi egy ouji tsundere. Ha közelebb "megismered", akkor őt tuti nem lehet ebbe a szerepbe besorolni. Igaz, hogy ridegnek tűnik, de hatalmas szíve van.

Jimin-t választanám.

2020. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mrs OBrien ***** válasza:

Az állatos kijelentésedbe most nem kötnék bele.❤ Én személy szerint Tae-t látom magam előtt így a sztoridra gondolva. Kifejtem pár mondatban, hogy JK-t és Sugát miért nem látnám szívesen a történetben. Én már annyi ilyen domináns és hideg Kookie-s sztorit olvastam, hogy nem igazán kötné le a figyelmem egy újabb ilyen. Sugát meg akárhányszor bunkónak meg beképzeltnek ábrázolják egyszerűen annyira irritálni kezd a csávó, hogy magára az igazi Yoongira se tudok ránézni a videókban egy napig.😂 Ha már itt tartok, Jimin-t is megemlítem. Nekem ő a biasom, s noha volt már szerencsém néhány történethez, ahol ő volt a "Jani", és még élveztem is, valahogy mégsem szeretem, ha azt az édes Mochikát így állítják be.😊 (Persze nem arról van szó, hogy nem tudom elképzelni rosszfiúként, de ez más tészta😏😂).

Szóval én Tae-re szavazok❤

2020. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Jungkook igenis illene a szerepre!!

Nem egyszer voltak már ilyen kis sunyi egoista pillanatai szóval simán elmenne beképzelt hercegnek xd

2020. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!