Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lejárt jegyet adtak el nekem...

Lejárt jegyet adtak el nekem a Ticketswap oldalán, és nem tudok senkit elérni, teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én eddig úgy tudtam hogy ez egy megbízható oldal korábban is vettünk jegyet rajta, és most vettem egy akváriumos koncertre jegyet,

erre mikor letöltöttem a jegy le volt járva (májusra szólt).

A ticketswapen csak amszterdami telefonszám van, nem találok emailt ahova írhatok, a fb oldal is szerintem nem magyar, plusz az eladóval se lehet fel venni a kapcsolatot (de ezaz oldal protokolljában ott van)


Ilyenkor mit lehet tenni? Azt hittem ez ellenőrzött, biztonságos oldal, de se az online chat nem működik (próbáltam ott üzenetet küldeni ami elment de semmi reakció nem volt)


Mit lehet tenni?


2020. okt. 20. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána az eseménynek. Nekem is volt koncertjegyem 2020. májusi dátumra. A koncertet átrakták 2021 februárra és érvényes rá a májusi dátumos jegyem.

Ha eladnám, akkor is ez a dátum szerepelne rajta.

2020. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Májusban zárva volt az Akvárium, az a koncert el lett halasztva.

Az új időpontra jó az a jegy, amit vettél.

2020. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!