Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megkora lehet maximum egy...

Megkora lehet maximum egy átlagos testfelépitésű naturál testépitő?

Figyelt kérdés

Hello. 4 éve edzek és szép méretekkel rendelkezem spontán a hétköznapi ételekkel és táplálékkiegészitőkkel.Mire számithat egy naturál meddig nől szterodidok nélkül ? gondolom naturálon neml lehet 55-60cm-es keze valakinek... És egyáltalán nem nézem le a szteroiddal élő embereket de én nem kivánnék élni vele mivel nem versenyszerűen üzőm anélkül meg fölösleges.

177cm magas vagy mondjuk akkor 6%-os testzsirral megkora súly tudok magamból kihozni naturálon ?


2010. aug. 9. 07:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Elonézést elnéztem a kategoriát!
2010. aug. 9. 10:29
 2/2 anonim válasza:
Üdv! én naturál vagyok. kb 10 éve edzem. 162 cm magas vagyok 42 es bicepszel. ennél többre nem voltam képes. jelenleg 30 éves vagyok,és 100 kg val nyomom felve. ha jó a genetikád,akko ennél kicsit többre is tudod vinni,de sosem leszel akkora mint a koxos emberek. egészséges célt tűzz ki magad elé.
2013. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!