Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Offenburg környékén, (Baden-Wü...

Offenburg környékén, (Baden-Wüttemberg) van olyan disco 50 km körzetben ahová nem kell nyamvad asztalt foglalni (min5fő) és be lehet menni egy jót bulizni ?

Figyelt kérdés

AJÁNLÁSOKAT VÁROK , nem leh*lyézést! Leginkább jó tapasztalatokból származóakat !


Egyéb sincs csak foglalj asztalt 150 avagy 240€ ert (K Club - Gold Club in Kehl vagy Etage Eins in Offenburg)

és ugy mehetsz, de hogy? ha totál egyedül vagyok és pont ismerkedni szeretnék menni


“Idiótázással” nem vagyok kisegítve a krízis utáni időszakra! Köszönöm !

Nos az elmúlt 2 hónapban nagyon nem így volt a helyzet és nem csak létezni(Enni, inni,dolgozni ,aludni) szeretnék hanem élni is viszont az említett foglalás ezt el lehetetlenítette!


Emiatt várnám az ötleteket leginkább saját tapasztalat után, pandémiától független, jövőbeli terveimnek! Esetleg ha 100 kmre eső hely akkor olcsó szálló ajánlattal együtt szívesen fogadom a tanácsot!


Kasselben az “A7” helyet látogattam költözés előtt ,otthon a (Debrecenben “HALL” , Nyíregyházán “Barbizon” ill. a volt “INDEX”, Pesten “Instant” avagy “ÖTKER” ) ,a ilyesmiket keresnék de mint mondtam egyszerű Egyszemélyes belépő fizetéssel foglalással !



#szociális #party #Offenburg
2020. okt. 23. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!