Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MIlyen kerámiát vegyek?

MIlyen kerámiát vegyek?

Figyelt kérdés

Lenne egy vízipipám, de annak a kerámiája alapszintű - ami nem adja át az ízeket és ezért szeretném lecserélni egy jobbacskára, de nem tudom milyent kellene vennem, illetve hogy mit kellene szem előtt tartani ilyenkor

Aki jártas ebben a témában, annak a segítségét kérném:))



2020. okt. 26. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp phunnel vagy vortex kerámiát nézz. Vedd figyelembe, hogy hányan szeretnétek pipázni, mert ha egyedül, akkor nem kell óriási űrtartalmú kerámia, mert csak sok dohányt eszik. Sok videó van a neten, nézz körbe és az alapján válassz. Fontos, hogy zománcosat vegyél, a mázatlan beszívja az ízeket és keveredni fog.
2020. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1 csöves a pipám, de többen szívjuk (kb 3-4 ember, attól függ hányan vagyunk)

Nagyon kezdő a mostani kerámia, több lyuk van a belsejében és nagyon nem adja át az ízeket

2020. okt. 31. 17:56
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Szerintem az egesz pipad eleg kezdő lehet😅. Milyen pipad van ? Azzal hogy egy csöves nincs baj. Amugy se nagyon talalsz olyan 2 vagy több csöves pipat ami fasza 150 ezer alatt.... Neked most gondolom egy mini egyiptomi kerámiad lehet. Mert alul vannak rajta a lyukak. Meg a kis dohany bolti pipakhoz olyat szoktak adni. E aneked szerintem oylan pipad lehet. Na mar most én egyiptomi keramia mánias vagyok. Nem phunnel meg vortex ahogy az első irta... Van nem egy phunnelem meg vortexem de nem szeretem őket. Én szeretem az egyiptomi keramiakat. Es fóliaval szeretek pipazni. Nekem sokkal jobban átadja ugy az izzeket. Ha lusta vagyok akkor egyszenes konzolozok de amugy folia. Pashat nem hasznalok mert az gyenge. De az egyiptomi keramia csak dohanyhoz jo. Tehat ha kaviccsal vagy pastaval bohockodsz akkor marad a phunnel vagy a vortex. Azokkal sincs baj. Csak en nem szeretem őket annyira. Azokat is megtömöm ha kell. Mert egy időben haverom csesztetett hogy azert nem szeretem a phunnelt mert nem tudom megtomni. Ez nem igaz megtudom. De nem szeretem azt a keramiat. En 6 eve egyiptomival kezdtem pipazni es mindig is bevalt ezert azota is azt szeretem. De a mini egyiptomit ami neked is lehet nem ajanlom mert nagyon keves dohi fer bele. Vegyel egy rendes nagyobb egyiptomit vagy ahogy irtak phunnelt vagy vortexet. Na most ha több izt akarsz szívni egy keramiabol akkor tenyleg mazas kell ahogy az első írta. De nekem pl. A 2 almára mazatlan keramiam van. Es abbol csak azt szívok. Es ezert brutal jol atadja az izzét. Linkeld be a pipadat. Es akkor megirom hogy milyen😁.
2020. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!