Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen etető tálat vegyek a...

Milyen etető tálat vegyek a cicának? Rozsdamentes acél, műanyag esetleg kerámia?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobban egészséges számára, vagy esetleg mik a hátrányai?

2019. febr. 22. 17:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Kinti vagy benti a cica?
2019. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bent tartott cica
2019. febr. 22. 17:22
 3/14 anonim válasza:
25%
Akkor jó neki a műanyag. :)
2019. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Vizestálnak kerámia érdemes, vagy üveg.

Ételesnek lényegében mindegy, nekünk rozsdamentes van, nem akartunk műanyagot, mivel azt nehezebb egy idő után megfelelően tisztán tartani, hamarabb elhasználódik. Arra érdemes figyelni, hogy az ételes ne legyen túl mély, sok macska nem szeret úgy enni, hogy a bajszát birizgálja a tál széle.

2019. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Etetésre és itatásra is a kerámia vagy az üveg a legjobb választás!
2019. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Én a kerámiat szeretem, nem tudja olyan könnyen tologatni és könnyű takarítani is.
2019. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat ami nehéz! Bár nekünk kutyánál volt dilemma végűl vettünk neki rozsdamentest,de evéskor tologatta és zörgött. A műanyag szintén könnyű,volt hogy eltolta 5 méterre. Végűl a rozsdamentes tálat 4 helyen kitámasztottam,így nem tologatta:)
2019. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Nincs odahaza egy régi kis lábos? Minek erre költeni?
2019. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

3as és 8as!!!!

Van akinél CSALÁDTAG a CICA, nem pedig kerti dísz, fogyóeszköz meg háztáji állat!

Ti akkor miért nem esztek régi lábasból? Minek a porcelán tányér???

Jesszus, tipikus falusiak.



Kérdező:

Mi zooplusról rendeltünk többfélét, kajára a műanyag vált be (fekete-fehér halacskás 2db 990ft), itatótáljuk helyett pedig itatókútjuk van már 2 éve! Megéri beruházni!


Az üveg vagy fém tálkákkal az a baj, hogy nagyon hamar és csúnyán vizkövesedik! A műanyag olcsó, sokáig bírja és max lecseréled ha olyan, pár száz ft.

Még a kerámia/porcelán vállt be itatós tálnak pl., mivel van egy kis súlya, de aztán mint írtam mi modern eszközre váltottuk.:)

2019. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
még nem igazán találtam ki melyik lenne a legjobb úgy néz ki a kerámia mellett fogok dönteni, kerámiánál nem kezd el az idő folyamán pattogni a zománc vagy fene tudja milyen réteg?
2019. febr. 22. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!