Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatja meg egy...

LakatosAnonymus kérdése:

Hogyan oldhatja meg egy bűvész, hogy adott tárgy nála teremjen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van az a tipikus trükk, hogy a bűvész átad valakinek egy ÜRES dobozt, majd megkérdi, hogy mit szeretne. A személy a doboz kinyitása után megtalálja benne az említett tárgyat.


Van ennek magyarázata? Nem olyanok érdekelnek, hogy megjátszott volt, stb.


Van, vagy nincs? Ha igen, akkor mi?

Példának tegyük fel, hogy a doboz nem volt változtatva a tárgy kimondása után, és valóban üres volt. Hogyan lehetne megmagyarázni?



2020. okt. 31. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A "valaki" a társa
2020. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


És pl. Hajnóczy Soma hajléktalanos videójában mi történik? (Gondolom ismered...)

2020. okt. 31. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem ismerem a videót, nem szoktam ilyeneket nézni.

De minden büvésztrükk "csalás", ezért nem kell túl sokat beleképzeni.

2020. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Abban a videóban hajléktalanoknak varázsol kaját és pénzt.
2020. nov. 2. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
És te ezt lehiszed???? Akkor nagyon naív kisgyerek vagy!
2020. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy elhiszem. Ez látható a videóban, és erre szeretnék magyarázatot kapni, te paraszt gyökér.
2020. nov. 2. 15:28
 7/10 kenlord ***** válasza:
A pénzvarázslás működik. Benne van a könyvében, és akár te is megtanulhatod. Ha nagyon szépen kéred, akkor el tudom neked küldeni, hogy hogyan is kell pénzt varázsolni. A dobozosat viszont nem tudom. Nem tudom, hogy megjátszott-e vagy nem. Viszont a 3. válasszal nem értek egyet. A bűvészet nem csak csalás. Nagyon sok gyakorlás, ügyesség és türelem kell hozzá. Ez a tipikus "úgyis megjátszott. biztos, hogy nem lehet ezt, sz+r az egész" hozzáállás.
2021. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csalás nem véletlen van idézöjelben a válaszomnál, ez csak arra utal, hogy nincs semmiféle csoda, csak megfelelö trükkök. Abban azonban tökéletesen igazad van, hogy emellett sok munkát is belefektetnek egy-egy trükk megtanulásába.
2021. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kenlord ***** válasza:
Akkor bocsi, visszaszívtam a válaszom 2. részét
2021. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gond, félre lehetett valamennyire érteni.
2021. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!