Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy wows-al foglalkozó...

Van egy wows-al foglalkozó meme oldalam a facen, kb 500 követővel. Arra gondoltam, hogy kipróbálom milyen lehet streamelni! Szerintetek működne ez a dolog?

Figyelt kérdés

Több streamer is követi az oldalamat egy bő hónap alatt lett 500 követője. Mindig is érdekelt milyen lehet streamelni,és szeretném kipróbálni!


Olyan stílusra gondoltam streamen belül, mint amit a mémeken keresztül közlök a kis közösséggel! Lazán, viccesen, élvezetből!


Szerintetek jó ötlet vagy inkább hagyjam?


2020. okt. 31. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van színész-előadói készséged, akkor igen.


A mémek nem azonos időben posztolódnak, és nincsenek narrálva. Ha pl idegesítő hangja van valakinek, akkor hiába mórikálja magát.


Ha előre bekészített vicceket sütögetnél, az is lehet nagyon erőltetett, szerintem ne vedd túl humor heroldosra a figurát.


Fel kell készülni arra, hogy élőben valami nem sikerül, kellemetlen helyzetbe kerülsz, elszólod magad...


Szóval szerintem csináld, de tudd, hogy élőben váratlanul, és 1az1ben megmaradó tartalmakkal szórakoztatni nagyon nehéz.

2020. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!