Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek milyen egy szép kikapcso...

GepEpito kérdése:

Kinek milyen egy szép kikapcsolódós otthon töltött nap?

Figyelt kérdés

Csak úgy feltettem ezt a kérdést. Biztos vagyok benne hogy van olyan napotok amit csak és kizáróan magatokra szenteltek. És ekkor én kezdeném: őrként dolgozok, vannak elégé pihentető napjaim ott... Na de egyszer néha azért van egy szabad napom ami csak az enyém. Én három dologgal tudok kikapcsolódni maximálisan, ájulásig. Egyik a sakk. Másik vagy az Age of Empires 3 vagy a Battlefield 1942 valamelyik módja. Általában a Battlefield 1918-as módjával játszom. A harmadik a filmezés, videózás. A sakk az főleg akkor van amikor rossz napjaim vannak. Ekkor csak a sakk van. Ha viszont játszom, főleg ha az age of empiressel játszom akkor általában három kiló chipet és legalább két litert pepsit iszok játszás alatt, ami elégé el tud nyúlni, akár egész nap elvagyok vele. De ha bf gammázok akkor a szokásos házi sült párizsi+szeletelt kenyér+ketchup+pepsi a menő.

Ti nektek mi egy jó nap, de írjátok le mellé az eledelt is amit csak akkor esztek. Már csak magam miatt is kíváncsi vagyok a válaszotokra. Én nekem gyakorlatilag születésem óta így telnek a szép napjaim.



2020. nov. 17. 08:50
 1/2 A kérdező kommentje:
hát senkinek sincs szabadnapja?
2020. nov. 18. 04:03
 2/2 anonim ***** válasza:
verem a Jancsimat.
2020. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!