Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vidámparkba voltatok mostanság?

Vidámparkba voltatok mostanság?

Figyelt kérdés

Érdekelne mennyi pénzzel induljunk neki? 4 tagú család.

Mikért kell ott külön fizetni? Mennyi a kaja, pia, stb?

Mik a legjobb játékok szerintetek?


Egy félősebb idős személy mit tud ott csinálni? Pl ha visszük a nagyit is? D:


2010. aug. 11. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk.2 hete.

Felnőtt belépő (140 cm felett) 4700 forit.Lehet fizetni kp-val, üdülési csekkel, euróval is.

Benn vannak fizetős játékok, az általában 300 ft.Pl szellem vasút.Gokart versenyautó 500 ft.

Enni inni nem vettünk(vittünk)De minden drága.Egy kv-t vettem a legolcsóbb 250 ft volt.

Nézd meg a honlapjukat, minden részletesen le van írva.Belépő meg minden más is.Játékokról is van sok infó.

Mi jól éreztük magunkat.

(minden évben üdülési csekkel fizetek)

Érezzétek jól magatokat!

2010. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt:nagyinak is van, mesecsónak pl.

De majd elsétágat.Csak kissé drága séta...legjobb játékot inkább nem írnék, mert nem vagyunk egyformák ugye...

(de.. fiamnak pl a hullám vasút)

2010. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom h nagyit érdemes e hozni, egy teljes áru jegy 4-5 ezer Ft, a gyerek asszem 3-4...

inkább pörgős, fejjel lefelé menő játékok vannak kamaszoknak, a múltkor is egy idos bácsi fel szeretett volna ulni egy extremre, és nem engedték,nehogy szivrohamot kapjon...

az h a kaja mennyi változo, egy tál étel kb 1000 ft, att függ mi. egy 0.5l es uditö meg 500 ft!!! szerintem hozzatok szendvicseket, a gyerkocoknek pedig desszertnek megteszi egy vattacukor vagy egy kis fagyi. innivalót hozzatok, az nagyonnagyon drága!

a wc ingyen van :D

remélem segítettem

jah a nagyinak van:

mesecsonak

óriáskerék

nem tom. nen nagyon vannak lightosak...

2010. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!