Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy is van a mozikkal mostanság?

Hogy is van a mozikkal mostanság?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, de évek óta nem voltam moziban (terhesség, baba, stb.). Oké, van a sima mozi, meg van a 3D, meg az IMAX 3D. De mi az az IMAX 2D?


És melyik a legjobb?

Melyik moziban melyik van?

Moziba készülünk menni évek óta megint :) és szeretném a lehető legklasszabbat :)

KÖszi


2011. szept. 6. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3D nem rossz de annál is függ milyen a minősége a vászonnak. voltam Magyarországon is 3D be de nem tetszett annyira Angliában viszont ugyan ez a 3d sokkal élvezhetőbb volt gondolom fejlettebbet tudtak oda venni . Az IMAX 3D szerintem nagyon szuper ott a szemüveg és más mert nem takarja ki a perifériás látómezőt és a vászon is máshogy van összerakva . Szerintem ez a legjobb , az IMAX 2Dt nem nagyon ismerem .
2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. szept. 7. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
IMAX 3D nagyon jó, sima 3D attól függ hol nézed, az IMAX 2D talán abban különbözik, hogy más a vászon, mint egy sima moziban.
2011. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, közben megvolt a mozizás sima 3D-ben, nagyon állat volt :) Nagy találmány, az biztos :)
2011. szept. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!