Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Angol nyelvű, meleg szerelem...

Angol nyelvű, meleg szerelem témájú wattpad sztorik?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani wattpaden fiúxfiú témájú, angol nyelvű, igényes sztorikat? (igényes alatt nem arra gondolok, hogy szótárral a kezemben kell olvasnom, inkább arra, hogy a sztori nincs tele logikai bukfencekkel, a karakterek életszerűek, ilyesmik)

Mostanában valamiért jobban szeretek angolul olvasgatni, de sajnos kifogytam az ilyen könyvekből. Még annyi lenne a kérésem, hogy ne fantasy, scifi legyen, hanem inkább a való világban játszódjon (mondjuk azon belül lehet múltban játszódó is, csak na, remélem érthető voltam :D)

Ha valaki tud ilyesmit, annak előre is köszönöm :)



2020. dec. 6. 19:55
 1/4 anonim válasza:

Ha FanFiction is jó, akkor van jó pár igényes Fack (Finn Wolfhard x Jack Dylan Grazer) sztori wattpad-en! De akár Darry-s könyveket is találhatsz.


Viszont, ha FF-ek nem jók, akkor csak írd be hogy gay love story, és sok igényes, és normális munkát találni fogsz!


Remélem ezzel tudtam segíteni!^^

2020. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Homeless, Teaming the bad boy. Az utóbbit már elolvastam, nagyon tetszett.
2020. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Heat wawes (dreamxgeorge) de ha nem vagy oda az mcyt-ert nem hiszem hogy tetszeni fog
2021. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amugy valaki tudja hogy angol szovegeket hogy lehet lefordítani? Csináltam az oldalamon egy kérdést belole amiben bővebben leírtam. Elég fontos lenne😅
2021. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!