Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Najooo. Szoval mi ez a sok...

Vicces.lány kérdése:

Najooo. Szoval mi ez a sok idiota kérdés Paul Streetről?

Figyelt kérdés
Én meg értem h megakarnak az emberek tudni rola mindent amit nem mondott el de egyes kérdések vagy nevetségesek vagy már szinte maga Pule is kínosan érzi magát szerintem.
2020. dec. 13. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sokakban csak a feltűnési viszketegség nyilvánul meg, hátha fel tudják magukra hívni a figyelmet, hátha az adott személy majd készít a témáról videót, hátha be fog kerülni ő is, és akkor sokan megnézik, ő meg verheti a mellét, hogy azt a kérdést egy anonim oldalon ő írta ki.


Ugyanez ment, amikor Dancsó egyszer ebből az oldalból szemezgetett róla kiírt kérdéseket, utána tömegesen írtak ki még többen és még több kérdést. Egy időben emiatt minden kérdést és kulcsszót töröltek amiben benne volt Dancsó neve vagy róla szólt.

2020. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!