Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csináltam...

Miért van az hogy csináltam egy youtube csatornát és raktam fel rá videót meg élő adás is volt de amikor rá keresek a YouTube on akkor nem több ki semmit sem. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 21:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
7%
Nem kell le szólni itt senkit mindenki azt csinál amit akar csak néha vannak következményei is. A srác idejön feltesz egy kérdést és mindenkit leszólja, nem lehet rendesen értelmes emberek módjára válaszolni?
2020. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem kell le szólni itt senkit mindenki azt csinál amit akar csak néha vannak következményei is."


Az egyik következmény az, hogy szólunk neki emiatt. Ennyi idősen nem való se ide, se a YouTube-ra szülői felügyelet nélkül. Amúgy az első válaszoló már leírta, hogy mi a probléma: a népszerű videókat rakja előre a YouTube. Ez nem bántás, hanem az igazság.

2020. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!