Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor szilveszterkor...

Most akkor szilveszterkor lehet mit lehet csinálni??

Figyelt kérdés

Én úgy tudom egy háztartásban 10 fő lehet és 20:00-05:00 között kijárási tilalom van.

A barátaimmal szeretnénk egy szolidabb házibulit de 15en vagyunk emiatt le akartam mondani de egyik haverom azt mondta hogy 20 főig lehet ezt megtartani és ezt egy ügyvédtől hallodta... Én nehezen hiszem el, ti tudtok róla valamit? A tűzijátékra vonatkozó szabályok tudom de nem is akartunk tűzijátékozni



2020. dec. 19. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted ki fog kijárni mindenhova számolgatni az embereket.

Annyi, hogy 8 előtt érjen oda mindenki és 5-kor induljanak haza.

2020. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagytok hangosak és nem egyszerre vonultok fel a lakásba, mind a 20-an, akkor szerintem nem lesz baj, nem fog 8 körül kopoktatni a rendőrség, csak úgy
2020. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

A szomszédoktól és a résztvevőktől függ, hogy lesz-e spicli, besúgó. Tisztázd mindenkivel, akit érinthet a helyzet. Hogy ne legyen harag. Ahol jó emberek vannak, ott mindent meg lehet oldani. Ahol gyűlölet, irigység uralkodik, ott azt csinál a hatalom, amit akar. Nem is csoda, hogy erre irányul a politika.

Ezért kell őszinteséggel, tisztelettel, megértéssel közelíteni emberekhez. És ha ezeket nem kapod vissza, legalább tudod, hogy nem érdemes foglalkozni az illetővel. Az ilyeneket ki kell közösíteni, különben tönkre teszi az életed.

2020. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Utcán ne legyetek 8-tól kb ennyi.
2020. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
De most miért nem lehet otthon maradni? Ha elmegy a vírus majd tartatok házibulit. Nem igaz hogy ennyire fontos a szilveszter hogy ne lehessen otthon maradni. 15 évesek vagytok vagy mi?
2020. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
37%
Én biztos bejelentenem a rendőrségnek hogy buli van. Normális vagy? Egy tunetmentes koronás lesz köztetek,megy az egész banda karanténba. Vagy lélegeztetőre. Nekem aztán mindegy. De mint főszervező,te leszel felelős miatta.
2020. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

6


Leszavazzátok, de igaza van, mondom én ezt fiatalként... márciusig kikéne bírni és akkor lehetne akár normális nyár, de mindenki így csinál mint a kérdező akkor ismét nem lesz egy ki.bszott koncert se, természetesen az ilyenek sírnának a legjobban emiatt :D

2020. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
71%
6-os vagyok, köszi 7-es. Én febr óta kétszer láttam az anyámat és ő meg kétszer az új unokáját egy év alatt. Baromi nehéz ,de kibírjuk. Nálunk most fertőződött körbe egy családtag,mert szülinapi buliba ment. Nem éri meg kockáztatni. Az emberek nem tartják a távolságot,sose lesz vége. Persze az oltást se akarja senki. Nem tudom mi lesz így...
2020. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

8


Kitartást, és jobbulást mindenkinek!

2020. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Srácok! Bírjátok már ki! Mikor vége ennek az egésznek, akkor lehet akkora karanténzáró bulit csapni, hogy kidől a ház oldala! De addig bírjátok már ki! És igen, én is hívnám a rendőrséget.


Nálunk z egész családon végig ment ez a sz*r, anyósomat elvesztettük 69 évesen, feleségem két hétig kórházban volt oxigénmaszkban, 35 évesen. Apósom 1 hétig volt kórházban. Én 3 hétig itthon nyomtam az ágyat, 36 éves sportos férfi létemre ledöntött a lábamról, szüleim megúszták íz és szaglásvesztéssel.


Nem játék, értsétek már meg! Egy júliusi lakodalmon nyeltük be a nyavalyát, hülyék voltunk, azt hittük már vége.

2020. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!