Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor szilveszterkor...

Most akkor szilveszterkor lehet mit lehet csinálni??

Figyelt kérdés

Én úgy tudom egy háztartásban 10 fő lehet és 20:00-05:00 között kijárási tilalom van.

A barátaimmal szeretnénk egy szolidabb házibulit de 15en vagyunk emiatt le akartam mondani de egyik haverom azt mondta hogy 20 főig lehet ezt megtartani és ezt egy ügyvédtől hallodta... Én nehezen hiszem el, ti tudtok róla valamit? A tűzijátékra vonatkozó szabályok tudom de nem is akartunk tűzijátékozni



2020. dec. 19. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Aki azt hiszi, hogy belátható időn belül vége lesz ennek, és lehet ünnepelni, az egyszerűen naiv. Semmi köze nincs a fertőzöttek számának a korlátozásokhoz, kizárólag a döntéshozók érdekétől függ, hogy mit szabad csinálni, az adatokat meg úgy manipulálják, ahogy akarják. Az osztálytalálkozót kénytelen voltam elhalasztani, pedig azt minden évben meg akartam szervezni, és egy szaros járvány egyáltalán nincs egy szinten mondjuk egy háborúval, hogy ne lehetett volna megtartani. Úgyhogy a szilveszterről nem fogok lemondani, mondjuk amúgy se lettünk volna 10-nél többen. Amit tennie kéne mindenkinek, az az, hogy ignorálja a vírust, úgy kell tenni, mintha nem is létezne, vagy ha valaki a következő 2-3 vagy még több évben vagy ezentúl örökké (mert nem fog eltűnni varázsütésre) így akar élni, és azzal hitegetni magát, hogy majd úgyis minden a régi lesz, annak egészségére. De hosszú távon nem lehet ezt játszani az emberekkel, közvetlen környezetben is sokan vannak, akik tavasszal rettegtek, mostanra meg teljesen közömbösek, remélhetőleg minél többen lesznek, akik tovább is látnak az orruknál.
2020. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan én is bánom, hogy ez a helyzet,-nem a bulizhatnékot-, hanem a vírushelyzetet, de ez az egész szilveszter túl van dimenzionálva.


Engem már 5 éve se érdekelt, pedig még "csak" 26 vagyok. Főleg azért nem érdekelt mert én szerveztem régebben a dolgokat szilveszterkor. Semmit nem kaptam cserébe.


Ráadásul néha-néha volt komolyabb tüzijáték, de egyszer egy gyökér haverom rosszul állította be a dolgot és majdnem a kezébe robbant, máskor meg egy teret gyújtottak fel az idióták. Szóval én nem tüzijátékozok.


De nyugi, így is lesznek olyan 14 éves kislányok/ kisfiúk akiknek leszakad a fél karja a saját hülyesége miatt + a pia túltolása. Zacher bácsi idevágó meséi jó dolog.


Amúgy meg sokan otthon voltak már vagy semmit nem jelent az ünnep.

Meg ez egyfajta ünnep. Idén mit van ünnepelni? Szerintem nem sok mindent.


Inkább egy pezsgő bor és lelkiekben mérlegeljen mindenki magát, magában és reméljen szebb éveket.


De ha 15 főig vagy meddig engedélyezett, akkor annyian csináltok amit akartok.

Ennyi.

2020. dec. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

A fent említett gyökerek még csak nem is ittak kb. Önmagukban is hülyék.

2020. dec. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!