Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok, másnak is bejön Novák...

Csajok, másnak is bejön Novák Péter, az énekes-zenész-táncos?

Figyelt kérdés
Hehehehe, kíváncsi lennék a nőjére, milyen izlése van csajok terén Nováknak, na nem mintha lenne esélyem valaha is megismerni, csak úgy kíváncsi lennék. Valaki nem tudja? Puszi, Kitty

#novákpéter
2013. szept. 14. 05:29
 1/6 anonim válasza:
Én férfi vagyok!
2013. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem téged kérdeztelek.
2013. szept. 14. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, de szerencsére mindenkinek más az izlése.

Eléggé titokban tartja a magánéletét, nem lehet róla pletyókat olvasni. Ez nekem tiszteletre méltó dolog.

Munkájával, és nem a magánéletével szeretne kitűnni.

Pozitív tulajdonság.

2013. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is normális lehet :) de szerintem jópasi is!
2013. szept. 17. 02:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Aranyláz zenekara óta a szeretője vagyok...csak ő nem tud róla. De képzeletben már sokszor megvoltam neki :D Na, viccet félretéve. 14éves korom óta bírom. Kivéve amikor xfaktorozott vagy megasztár vagy mi...szóval amikor kezdett celebeskedni. De hála égnek idejében leállt. Én úgy tudom, hogy valami táncoslány a párja.
2013. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# Poén volt :D tetszett!

Aha, igen, amikor zsűrizett, és amikor olyan túl mainstreameket csinált, az nem jött be annyira nekem sem, nem is állt közel hozzá, és ő maga is kissé mindig olyankor nem annyira pozitív irányba látszott változni, persze, kívülálló szemmel nem biztos hogy objektív voook.

Aha, asszem, táncos a felesége is, de sose láttam.

Nekem a Novák mondjuk nem annyira szexuálisan jön be, inkább mint ember, de mondjuk ;D képen láttam, milyen volt Kimnowakos korában (akkor még ovis voltam, szóval inkább a legóm érdekelt) na, akkor nem rugdaltam volna ki az ágyamból! :)


Az Aranyláz zenekara óta a szeretője vagyok...csak ő nem tud róla. De képzeletben már sokszor megvoltam neki :D Na, viccet félretéve. 14éves korom óta bírom. Kivéve amikor xfaktorozott vagy megasztár vagy mi...szóval amikor kezdett celebeskedni. De hála égnek idejében leállt. Én úgy tudom, hogy valami táncoslány a párja.

2013. szept. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!