Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 2020 szilveszterén hány fő...

2020 szilveszterén hány fő lehet egy lakásban, és hány háztartásból?

Figyelt kérdés

Sehol sem találok szilveszterre vonatkozóan előírásokat, csak annyit, hogy 20 óra után nem lehet kimenni az utcára. Tud valaki valamilyen hivatalos forrást linkelni, hogy hány fő lehet a házibulikon (és esetleg hány háztartásból, ha az is meg van szabva, bár az tudtommal nincs.)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 18. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Saját család lehet a lakásodban.

Lehetőleg ne add ki a nagymamának a gyereket, mert te bulizni akarsz.

Szinte biztos, hogy így is robbanni fog január első hetében

a fertőzöttek száma.


Ugyan, miért olyan fontos most a bulizás? Az élet fontosabb.

Ma egy 17 éves gyerek halt meg.

2020. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Az orvosok azt mondják, hogy se Karácsonykor, se Szilveszterkor

ne keveredjen a nagy család, ne járkáljanak keresztül-kasul, bírják ki, hogy képernyő előtt látják egymást legfeljebb.

ÉLET - HALÁL. Ez itt a kérdés.

2020. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Várd meg a hétfőt. O.V. akkor közli a betartandókat az ünnepekre.

Vélhetőleg sokkal pontosabban, mint a tűzijátékról szóló redeletet adták elő.

2020. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kihagytam a kérdésemből, hogy a pánikkeltők ne kommenteljenek. Kérem csak az írjon a kérdésem alá, aki meg is válaszolja azt. Köszönöm. 18:12-es neked ment a zöld kéz.:)
2020. dec. 18. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Csak az egy alomból valók lehetnek egy légtérben. Pont.
2020. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért nics is külön kiírva, hogy hányan lehettek 31-én, mert pint ugyanannyian, mint 30-án vagy január 1-én. Tudtommal nincs más szabály.
2020. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Én azt mondom tartsatok valami bulit:D Ne bassza már el a covid az életünket.. mi is bulizni fogunk baráti körben, olyan 14en leszünk🥳
2020. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia! :)

Hivatalosan 10 fő lehet tudtommal, amibe a 14 év alatti gyermekek nem tartoznak bele.

2020. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Én is úgy tudom mint az utolsó.. Amúgy meg milyen élet-halál emberek??? Egy influenza súlyosabb... Ez a covid, csak a koronikusokra és idősekre veszélyes. Oké meg hal 1-2 fiatal de nem ebben, hanem volt vmi másik betegsége is, ami annyira legyengiti és megterheli a szervezetet hogy a coviddal már nem tud mit csinálni.. Ennyire egyszerű.


Ja. És ne legyen Karacsonyunk, Szilveszterunk? Oké. Nyaralasunk volt? Nekünk nem, mert nem lehet sehova se menni, de nekik lehet Adriazni, meg most Brüsszelben swingerezni... Idióta az összes! Ők is fognak karácsonyozni és szilveszterezni, csak a többiek a kamera másik oldalán lesznek.

2020. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hivatalosan 10 fő, viszont a kijárási tilalom miatt haza kell érni este 8-ra. :/
2020. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!