Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több követőm...

Hogyan lehetne több követőm Instán?

Figyelt kérdés

persze nem ez az életcélom csak fura, hogy valakinek tele van trash képekkel és követik ezren

vagy nincsenek képei és mégis több százan követik

pedig aktívnak mondanám magam hisz szoktam sztorizni, lájkolni is másokat, megosztani is képet, de azt nem sokszor

tegnap feltettem egy képsorozatot, de azt is csak hárman lájkolták pedig több hashtag-et is használtam és szerintem a képek is jók



2020. dec. 25. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted jok, masok szerint meg valoszinuleg total erdektelenek. Eltunik a 'hangod' a zajban, amit a tobb szazmillionyi instaprofil general.


Ez ilyen, vagy tenyleg egyedi tartalmat gyartasz es/vagy valami hiresseg vagy akire sokan kivancsiak, vagy mesz a sullyesztobe a tobbi nimand melle.

2020. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem ez nincs így hisz amint említettem is sokan csak trash képeket posztolnak és mégis követik őket több százan tehát erre is van igény ezek szerint

vagy pl valaki csak szelfis képeket tölt fel és őt is sokan követik

tényleg olyan fura ez az egész instagram dolog

2020. dec. 25. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!