Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van kevés követőm instán?

Miért van kevés követőm instán?

Figyelt kérdés

2 éve van instám, folyamatosan posztolok igényes képeket magamról és 2 év alatt csak 150 követőm van. A lányok tobbségének meg jóval több, ezer pluszos követőjük.

Mit rontok el?


22/ L



2019. jan. 29. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Unalmasak a postjaid, rossz minoseguek a kepeid, nem szol semmirol az instad, nem “adsz el” semmit a kovetoknek. (Szepseg, muveszet, hobbi, munka, valamilyen tema stb)

Ha belinkeled az instad tobbet tudunk segiteni.

2019. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy különösebben érdekes.
2019. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Posztjaid a többséget nem érdekli.

Lehet, igényesnek tartod a magadról közölt képeket, de az igénytelenek nem ezt igénylik.

2019. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha elküldöd privátba szívesen megmondom, hogy nekem tetszene-e vagy sem, és miért.


22L

2019. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem meztelenkedsz. Nem rakod ki a melled és nem pucsítgatsz. Nem sugaljàk a képeid azt hogy ribi vagyok, bárki megkaphat.
2019. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés van, de én havi 1x jó ha posztolok, vagy még annyiszor se. Lehet nem kíváncsiak rád az emberek, vagy nem egyedi a tartalom amit közölsz, vagy amit valaki írt, hgy nem r*b*nckodsz.
2019. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem jók a posztjaid,össze-vissza a feeded,nem jó minőségűek a képek(ez relatív,neked lehet jó,másnak nem biztos).Az sem jó ha egyhangú az öltözködésed,vagy ha pl csak a kertben készült képeket rakod fel.Illetve az is hátráltató ok lehet,hogyha zárolt a fiókod.
2019. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ellinkeled, szívesen segítek :) (social mediaval foglalkozok)
2019. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aztán mit számít ez? Semmit.
2019. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Magamat nem szeretném belinkelni, de oltozkodésre és képstílusra kb ilyen vagyok mint ez a lány.


[link]

2019. jan. 29. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!