Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Történet 19 éves fiú és 16...

Történet 19 éves fiú és 16 éves lányról? Könyv, film, bármi?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, jó helyre írom-e a kérdést, szerintem az irodalom is egyfajta művészet. A kérdésem a következő.Valaki tud olyan könyvet, esetleg filmet, színdarabot, bármit ami egy olyan szerelmet ír le ami egy 19 éves fiú és egy 16 esetleg 15 éves leány között zajlik? Lehet dráma, komédia, bàrmi kivéve horror. Az nem jönne át:D. Gondoltam a Rómeó és Júliára, de az ugye nem ilyen korosztályban mozog. Fontos lenne a kor kritérium, hiszen nyilván az érdekel hogy kivitelezhető ez a szerelem.

Előre is köszönöm.



2021. jan. 6. 18:31
 1/3 anonim válasza:
100%
itt az saját sztorim... jobban zokognál mint a filmen 😄
2021. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
...ugye tudod, hogy ez mind fikció lenne? Szóval itt az történik, amit az író akar és nem feltétlenül festi le a valóságot? Szóval az, hogy kivitelehető-e lehetetlen ebből megállapítani?
2021. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm. Így átgondolva teljes mértékben igazad van. Talán egy kis lelki támaszt akartam? Nem tudom. Csak többet meg szeretnék tudni erről. Mindenki beszél a hasonlò korosztályú szerelemről, esetleg felnőtt-gyermek szerelemről is lehet hallani, meg ugye tanár-diák viszonyokról, én viszont ilyenről, ami a kérdésben le van írva nem nagyon hallottam sokat. Ezért érdekelne jobban. Esetleg valaki tudna mesélni ha már filmek/könyvek nincsenek??
2021. jan. 6. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!