Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy rajzoljam le magam...

Hogy rajzoljam le magam mese/anime karakterként?

Figyelt kérdés

Néztem oldalakat ahol "cartoonizálja" a képemet de attól csak olyan lesz mintha egy profi szépen lerajzolt volna, de nem olyan mint egy mese vagy anime karakter.

Próbáltam úgy hogy lemásolni a szemem formáját meg az orromét, de nem hasonlított még úgy se, ráadásul nekem az arcom olyan "átlagos", mármint hogy nincsenek nagy kerek bociszemeim vagy nagy füleim amik jellegzetesek lennének rajtam, amit egy mese karakteren ki lehetne emelni.

Szerintetek hogy csináljam? (egyébként szépen tudok rajzolni, az nem akadály, ha esetleg van valami ötletetek)


2011. aug. 21. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ide tölts fel egy képet, sok mindent ki tud hozni az arcodból. Ha jól emlékszem anime-szerűre is módosítani tudja.

2011. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Ahogytudood.Hülye.(L)
2011. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!