Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programokat csináltok...

Milyen programokat csináltok a járvány idején?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a szüleim eléggé paráznak a vírustól, főleg mióta egy velük egyidős barátjuk elkapta és elhunyt. Megértem, és tiszteletben is tartom persze, csak egyre nehezebben bírom a bezártságot.

Jó a kapcsolatom a szüleimmel, csinálunk programokat itthon, sütünk, főzünk, társasozunk,filmezünk, beszélgetünk. Szabadba kimehetek futni vagy biciklizni, és kint a barátaimmal is sétálhatok, beszélgethetek.

De a többi barátnőm nincs így fogva, szoktak átmenni egymáshoz. Pár napjanaz egyik barátnőm csinált egy kis bulit. 4en vagyunk a társaságba és 3an ott buliztak nála. Nem engedtek el, és nagyon rosszul éreztem magam, hogy kimaradok belőle. Kimaradok minden ilyenből, mert itthon kell lennem. Könnyebb lenne, ha ők is ilyen helyzetben lennének,tudom, hogy ez csúnyán hangzik.

De már annyira szeretném, hogy vége legyen. Még az online sulival is azt mondom, oké, megbirkozom, megntanulok rendesen, de a szociális kapcsolataim emiatt kezdenek gyengülni. Félek, hogy mire vége lesz ennek nem maradnak barátaim.

Van valaki még ilyen helyzetben?

Köszi a válaszokat!



2021. febr. 1. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is határozottan romlanak a járvány idején a szociális kapcsolataim, de ha a barátaid emiatt elkezdik leépíteni veled a kapcsolatot, az már csak őket minősíti. A szüleid döntése teljesen érthető és felelősségteljes, ha ezt a barátaid nem értik meg, az nem a te hibád és nem miattad romlik meg a kapcsolatotok, hanem a körülmények miatt. Ha fontos vagy nekik, próbáld meg minél gyakrabban egy kis szabadtéri programra rábeszélni őket. Egyébként pedig én úgy fogom fel ezt a helyzetet, hogy végre van időm magamra és olyan dolgokra, amire pl. normál suli közben nem jut időm (pl.: sorozatozás, játszás). Te is töltsd ki a szabadidődet számodra kedves dolgokkal, így könnyebb lesz átvészelni ezt az időszakot.
2021. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2021. febr. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!