Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hegyi Kéjenc visszatér egy...

Hegyi Kéjenc visszatér egy Edo Tensei segítségével az élők világába, és találkozik Naruto-val?

Figyelt kérdés

Yt-n sok ilyen indexkép van, hogy Orochimaru, egy Edo Tensei segítségével feléleszti a Perverz Remetét, Minatot, Itachit, és Madara-t.


Nagyon hiányzik már Jiraiya és szerintem nem csak én vagyok így vele.. Legalább annyit adott neki a készítő, hogy Sasuke és Boruto a múltban találkozik velex és persze a fiatal Narutoval, Nejivel, igazából a régi csapatokkal..


Viszont jobb lenne, ha Hegyi Kéjenc látná, hogy Naruto tényleg Hokage lett, és mi mindent vitt véghez.. (Kezdve azzal, hogy a bölcs állapotban is felül múlta Jiraiya-t.)


Nagyon szeretném őket látni ismét beszélgetni együtt, remélem ez a Boruto-ban hamarosan megvalósul..



2021. febr. 1. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem tér vissza. Azokat csak a fanok csinálták.

Nem is lehetne visszahozni, mivel a teste elmerült a vízbe, így nem tudnak tőle sejtet vennk ami az edo tenseihez kell.

2021. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kisgöncöl ***** válasza:
83%
Nem tér vissza
2021. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 everlight ***** válasza:
79%
Az egy fan video,ez az edo tensei már lejárt lemez,először a sima Narutoba még jó volt,újdonság de túltolták a shipudenben.Orochimaru Madarát nem merné visszahozni,egy perc alatt megölné mielött irányítani akarná.Naruto nem is engedné az edot már.
2021. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!