Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmi nem...

Mit csináljak ha semmi nem köt le?

Figyelt kérdés

Van ami érdekel,elkezdem csinálni belemélyülök,majd igen kevés időn belül megunom. Még életemben nem játszottam végig egy netes játékot sem, mert pár nap alatt elmegy a kedvem tőle. Szoktam rajzolni,ezt a mai napig csinálom,de sokszor az alkotás közben vagy akár az 1. vonalnál félredobom a művet és keresek új elfoglaltságot,amit szintén dobok pár percen belül. Nézek animéket,régen akár egész nap tudtam bámulni, de most már folyamatosan kell csináljak valami póttevékenységet mellé,pl. zenét hallgatni és rajzolgatni közben. Van, hogy érdekel a tanulás,de az is csak az 5. mondatig és utána képtelen vagyok figyelni arra. Egy könyvet nem tudok elolvasni rögtön a végével kezdem és 78 sorozatot/animét kezdtem el és egyiket sem néztem végig, most is másikat keresek.


Ami feltűnt ha egyszerre több dolgot csinálok,akkor kicsit megszűnik az unalom,de csak egy kicsit.



2021. febr. 3. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyan ez van velem, jelenleg is kb. 90 animét dobtam félre 1-2 rész után mert képtelen vagyok végignézni egyszerűen beleunok mindenbe amibe belekezdek legyen szó bármiről..


Könyvbe vagy mangába pedig már szinte bele se merek kezdeni mert tudom, hogy 1-2 perc alatt beleunok.


Szeretek egyébként designolni(web design, meg hasonlók) és jelenleg is van 1 mappám amiben több mint 470 félkész, vagy épp hogy belekezdett projektet tárolok.

Kezd már elviselhetetlen lenni, szóval én is várom a válaszokat erre.

2021. febr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Nálad vannak alvási problémák? Én egyre inkább azt veszem észre, hogy még az alvás se megy. Napról-napra tovább maradok fent,ami igen csak meghosszabbítja az unalom idejét.
2021. febr. 3. 02:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincsen valamilyen háziállatod,cicád vagy kutyusod?Azokkal sokkal kellemesebben telik az időtöltés.
2021. febr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ki kell mozdulni a komfortzónából. Komolyan, én az unatkozás királya vagyok, ugyanezeket csinálom, ilyenkor elmegyek pl. vásárolni, utálok vásárolni, és ez kimozdít, hogy újra élvezzem a dolgaim. De komolyan mondom. Például rühellek társaságban lenni, de elmegyek, végre hazaérek, és úgy írok/rajzolok, mint állat.

Szóval nekem ez segített, ha ez bármiben segítség nektek esetleg.

2021. febr. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Nincs,a szobasarki pókokat szoktam néha etetni.. Nem igazán való nekem állat, nem tudom elveszíteni őket.
2021. febr. 3. 02:17
 6/13 anonim ***** válasza:
5.:Azokkal is letudnád kötni magadat szerintem.Láttad már a Pofa be! c. filmet?Próbáld meg őket idomítani/tanítani mint ahogy Gérard Depardieu is tette.Ezzel is ellehet ám lenni egy jó darabig.
2021. febr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Még nem láttam,de megnézem.
2021. febr. 3. 02:50
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
7.:Jó döntés,legalább addig is leköt valami. :)
2021. febr. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Írd fel egy papírlap egyik oldalára ezt: fordíts meg, hogy megtudd, hogyan lehet sok pénzt keresni.

Majd a másik oldalára ezt: fordíts meg, hogy megtudd, hogyan lehet sok pénzt keresni.


Aztán hajrá...

2021. febr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlok kezdésnek egy félórás Senior aerobic programot.


Legalább az félórán keresztül le fog kötni, és meg fogod tudni csinálni (sikerélmény).


Aztán ha látsz benne kihívást elindulhatsz a sajátsúlyos edzés felé, az alapgyakorlatok simán talajon, falhoztámaszkodva végezhetőek pl csípőemelés, fekvőtámasz.


Számolj el százig challenge stb.


https://www.youtube.com/watch?v=pSRRfM-1ZU4

2021. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!