Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmi nem...

Mit csináljak ha semmi nem köt le?

Figyelt kérdés

Van ami érdekel,elkezdem csinálni belemélyülök,majd igen kevés időn belül megunom. Még életemben nem játszottam végig egy netes játékot sem, mert pár nap alatt elmegy a kedvem tőle. Szoktam rajzolni,ezt a mai napig csinálom,de sokszor az alkotás közben vagy akár az 1. vonalnál félredobom a művet és keresek új elfoglaltságot,amit szintén dobok pár percen belül. Nézek animéket,régen akár egész nap tudtam bámulni, de most már folyamatosan kell csináljak valami póttevékenységet mellé,pl. zenét hallgatni és rajzolgatni közben. Van, hogy érdekel a tanulás,de az is csak az 5. mondatig és utána képtelen vagyok figyelni arra. Egy könyvet nem tudok elolvasni rögtön a végével kezdem és 78 sorozatot/animét kezdtem el és egyiket sem néztem végig, most is másikat keresek.


Ami feltűnt ha egyszerre több dolgot csinálok,akkor kicsit megszűnik az unalom,de csak egy kicsit.



2021. febr. 3. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jön a jó idő, mehetünk szörfözni!
2021. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem köt le? Nos, gondolkodtam, hogy legyen számodra ötletem. bdsm? Na, én nem lennék benne. Csak egy ötlet, hogy lekösd magad. Esetleg autókázás. (A biztonsági öveket kéjük bekötni!)
2021. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, #1-es vagyok.

Dehogynem, csak nálam az alvási problémák születésem óta velem vannak.

Van hogy 2-3 óra mire elalszok, szóval nem egészen van a toppon a sleeping schedule-m.


Ilyenkor általában berakok valami totál uncsi yt videót és addig bámulom míg álomba nem merülök.

(az már más kérdés, hogy miután felkeltem is megy a yt(valami totál random videó az autoplay miatt), a telefonom pedig tűzforró. De legalább el tudtam aludni.. :D)

2021. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!