Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiből jó...

Hogyan lehet valakiből jó hobbifotós?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve fotózok, még nincs használható fényképezőgépem, de majd szeretnék idén. Szerintetek mennyi idő kellhet ahhoz, hogy olyan szintre felfejlesszem a fotóim minőségét/témáját/etc, hogy büszke lehessek a műveimre? Most sem olyan rosszak, de azért 3 MP-s telefonkamerával...Szerintetek? És milyen olcsó fényképezőt vehetnék, ami jó is hobbi szintű fotózásra?


15L


2010. aug. 16. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nézegess képeket abban a kategóriában amiben te is szeretnél fényképezni, nemtom mit szeretsz ( ember, állat , természet).Nézd meg mások mit emelnek ki, hogyan csinálják.(Bár nem vagyok egy fényképész.)Hát olcsok esetleg az Olympusok. De szerintem a Nikon az már elég jo.
2010. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a fotozok.hu-t, én is fent vagyok, és sok tanácsot kapok, rengeteget fejlődtem, mióta regisztráltam :D (A lényeg hogy felraksz képeket, és kommentálják. Lehet, hogy elsőre leszólnak, de ne aggódj igyekezz és fejlődni fogsz :D )
2010. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!