Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lesz valakiből rapper?...

Hogyan lesz valakiből rapper? Ha valaki ilyesmivel akarna foglalkozni az hogyan kezdi? Hol van lehetőség gyakorolni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2009. júl. 11. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát, először is fekának, vagy az őket majmoló cigánynak kell lenni:P
2009. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi de én az értelmes válaszokra vagyok kíváncsi nem az ilyesmire.
2009. júl. 11. 14:58
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Az igazi rapperek olyan környezetben szocializálódtak, ami kiváltotta belőlük ezt az életstílust. Szerintem rapper nem mindenki lehet, az egy életforma része. Max. majmolni lehet annak, aki nem abban nőtt fel.
2009. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan ezt mondtam én is! Csak a kedves kérdező nem érti..........:(
2009. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Attól még mert valaki nem a gettóban nőtt fel mért ne lehetne rapper??Magyar rapperek közül is van olyan aki tehetséges és mégsem a Harlemben nevelkedett.....

Köszi a sok hasznos infót.

2009. júl. 11. 15:33
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor hogyaha csak úgy lehet valakiből rapper kedves válaszolók ha a Gettóban nevelkedik és már 13 évesen bandázik meg embereket öl akkor az hogyan kezdi a pályafutását?
2009. júl. 11. 15:37
 7/16 anonim válasza:
Csak tehetség kell hozzá... mér kéne ehhez olyan "előélet" uramisten... ez Mo. nem a gettó
2009. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló.Legalább te egyetértesz velem.
2009. okt. 15. 14:24
 9/16 anonim válasza:
32%

Teljesen hülyeség amit az előttem hozzászólok gondolnak.

Igen is kell a raphez egy fajta életvitel,ebbe születni kell. A magyarok rapperek legtöbbje is utcai vagy lakótelepi. Én is rappelek, haverok is rappelnek, és akik vannak rapper ismerőseim ők is mind az utcát képviselik.

Az ne akarjon rappelni aki nem ebbe a közegbe tartozik.

A rap alapból az utcát képviseli, nem véletlen a gettóból indult ki. Ugyan arról szól itt is a rap mint kint, csak kicsiben. Itt nem gettók vannak hanem telepek. Ennyit erről szerintem.

2011. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Érdeklődnék, hogy te hogyan kezdted?

Hogyan tudja az ember fejleszteni magát?

Hol gyakorolsz?


Köszönöm válaszodat!

2011. febr. 2. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!