Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Paranormális jellegű youtube...

Paranormális jellegű youtube csatornát hol tudnék reklámozni?

Figyelt kérdés
Csináltam par paranormális és egyéb esetekkel foglalkozó videót youtube-ra.Nem összecsapott hanem (szerintem) igényes videókról van szó.Rendesen utánajártam az eseteknek, felmondtam a szöveget akár többször is mire sikerült elfogadhatóan normál minőségben.Vágóképek és videók is normálisan meg vannak vágva és a borítóképet is igényesen megcsináltam, mégsem ér el az emberekhez sajnos. Milyen ötletet tudnátok ajánlani hogy eljusson azokhoz az emberekhez a videó akik vevők erre a témára?Mert tök szívesen csinálnám de ha nem nézi kb senki nem látom túl sok értelmét.Visszajelzásek jók csak sajna kevés ember látja.Olvastam hogy sok idő kell mire a semmiből elkezdik az emberek a videókat nézni egy random csatornától.De esetleg nincs valami amivel kicsit lehet növelni a nézőtábort (bevétel nincs belőle nem azért csinálom) csak szeretném ha eljutna az emberekhez.

2021. febr. 9. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak különböző Facebookos csoportok, megpróbálhatnád ott is reklámozni, esetleg olyan fórumokon, ahol hasonló témákról beszélnek, ilyenek:)
2021. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen facebook csoportokat probaltam de nem minden admin orul neki ha megosztani probalok sajat tartalmakat.Esetleg tudsz valami forumot ahol vevok ra?
2021. febr. 11. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg? Pedig vannak direkt erre a célra létrehozott csoportok, mint a Magyar YouTube Videósok Közössége, vagy a YouTube csatornák hirdetése :)

Esetleg creepypastás csoportokban próbálkozhatnál még:)

Sajnos fórumot nem tudok:/

2021. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem talaltam magyar creepy pasta csoportot facebook-on
2021. febr. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!