Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy deszkás stílust követő...

Egy deszkás stílust követő faszi, hordhatja úgy a deszkás cipőt hogy nem köti be, és nem is dugja be a fűzőt a cipő oldalába, csak egyszerűen lóg a cipő mellett?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

ja,de az már nem lesz deszkás,amikor akkorát esel deszkázás közben h betörik a fejed...

sztem tűrd be.

2010. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És az lehetséges hogy nem deszkázom, hanem egyszerűen csak a stílust követem? A deszkás cipőt egyébként csak deszkázásra hordják, divatból nem? :)
2010. aug. 16. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy hordod, ahogy akarod...
2010. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

a legtöbben csak divatból hordják.

amúgy sztem úgy az igazi ez a stílus,ha deszkázol is.

:)

mostanában elég felkapott lett ez a stílus :)

2010. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Deszkás stílust lehet deszkás cipő és deszkázás nélkül követni? Én úgy gondoltam hogy fekete feszülős akléta, koptatott, szakadt térdnadrág, teremcipő, amiből kilóg a fűző, és lazára van fűzve...Ez jó deszkás stílusnak? :D
2010. aug. 16. 22:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Óh...És két nyaklánc, zselézett haj. :-)
2010. aug. 16. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Úgy fogsz kinézni mint egy tipikus hülyegyerek :D
2010. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen? Komolyan? Valaki cáfolja meg az előző hozzászólót! :-)
2010. aug. 16. 22:43
 9/9 anonim válasza:
a deszkás stílus nem azt jelenti..:) énis azt követem..:D a teremcipő az nem deszkás. 'nike 6.0, DC, Vans' ezeknél keress cipőt:D sapka: fullcap, flexfit cap. csőgatya..többi mindegy csak retroba be ne tévedj..:D
2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!