Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá hogy elengedjen...

Hogy vegyem rá hogy elengedjenek egy buliba ottaludni?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz a barátom szülinapja, de még sose voltam bulizni mert nagyon szigorúak a szüleim, max úgy mehettem hogy kb 9 korul hazaertem es nem ittam.

Most ez a házibuli 7-kor kezdődik és a kijárási tilalom miatt nem fogok 8-ra hazérni. A helyen voltam már egyszer ahova mennénk, de nem tudom hogy hogy álljak elő ezzel úgy hogy ne mondjanak rögtön nemet



2021. febr. 17. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
16L
2021. febr. 17. 20:05
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem érthető, hogy ebben a vírusos helyzetben nem engednek el vigyorogva..De próbálj velük beszélni...Egy próbát megér
2021. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz menet lesz és valószínűbb hogy nem engednek majd el (tudom mert nekem is ilyenek voltak a szüleim hálistennek, félteni kell a mai világba a ,,gyerekeket,,- ezt ne értsd félte csak már a szüleid szemével nézve mint gyermek) szóval ..


Nekem sokat segített ha mondtam kik lesznek ott kivel leszek kihez is megyek illetve ha ők vittek el barátnőmékhez. Akkor plusz pont volt ha ismerték is a baráti körömet. Ilyenkor mindig ,,jó kislány,, voltam. Elmosogattam megtanultam elmondtam hogy jól esne kikapcsolódni, akkor mondtam hogy ha odaérek hívom őket majd írok nekik miújság. Küldtem nekik képet hogy kikkel vagyok. Próbálj meg hatással lenni rájuk. Csinálj nekik apróságokat mosogass el porszívózz legyen meg az a kép hogy milyen jó lányuk is vagy.( nem vicc ilyenkor mindig meglágyultak nekem)De a legjobb ha tényleg leülsz megbeszéled velük kinél leszel hol leszel kikkel hol alszol majd ha van rá lehetőség megkéred hogy vigyenek el téged másnap menjenek érted .. egy a fontos ne kamuzz nekik! Az nem vezet jóra! (És ezt is felhozhatod ha esetleg úgy van hogy más lány hazudna hogy hova megy te elmondod őszintén ... rég nem voltál sehol de ott lesz az xy barátnőd na kicsit kell az érzelmi zsarolás is.)


Hajrá csajszi!

21/L

2021. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam.. abba bele is feledkeztem hogy vírus van..


De ahogy írták egy próbát megér.. valószínüleg mindenki jól van ha bulizni fogtok úgyhogy.. próbáld meg lassan felvezetni

2021. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!