Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana jó Ateez...

Valaki ajánlana jó Ateez fanfictiont, ami NEM Wattpadon van?

Figyelt kérdés
A Wattpadot ugyanis szinte teljesen kivégeztem. Ugyanígy járt a fanfiction.net és az archiveofourown.org is. Annyira még nem jó az angolom, hogy abba is belekezdjek, de az általam ismert összes platform magyar történetét elolvastam.

2021. febr. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok, talán?
2021. márc. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wattpadon kívül én sem nagyon tudok mást magyarul de én ajánlom hogy kezdj el valami egyszerűbb de neked tetsző angol fanfictiont olvasni aminek nem olyan bonyolult a nyelvezete aztán ha nem értesz 1-2 szót akkor max lefordítózod. Tudom hogy nem ez volt a kérdés de ajánlom ezt a módszert mert így nagyon sokat fejlődött az angolom rossz angoltanárral is. Szerintem ha nem állok neki angolul olvasni, filmet nézni stb akkor még mindig nem lenne meg a nyelvvizsgám.
2021. márc. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

A facebook csoportokat már elengedtem. Ott minden a BTS-ről szól. Imádom őket nem arról van szó, de most nem rájuk lenne szükségem.

Igazából nem vagyok olyan rossz angolból, csak kényelmesebb magyarul olvasni. Egyet kettőt már olvastam így, és ahelyett hogy kikapcsolt volna csak lemerítette az agyam a fordítás. De ettől függetlenül élveztem őket.

2021. márc. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!