Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ezt a Larry...

Valaki ismeri ezt a Larry Stylinson fanfictiont wattpadon?

Figyelt kérdés

Régen olvastam egy Larrys fanficet, de sajnos nem emlékszem a címére.

Nagyjából arról szólt, hogy Louis elrabolta Harryt, bántotta, ha jól emlékszem késsel valamit belekarcolt a hátába, cigicsikkeket nyomott el a kezén, megerőszakolta, és Louis valami régi szerelem miatt volt ilyen erőszakos (meghalt a szerelme, vagy megölték, vagy valami ilyesmi), de aztán szép lassan egymásba szerettek Harryvel. A sztori közben volt egy olyan rész, hogy Harry megálmodta Louis meg a volt szerelme kapcsolatát, egy "láthatatlan kívűlállóként" volt jelen, és szörnyen érezte magát, mert Louis a párját sosem bántotta, őt pedig igen.

Befejezett sztori volt, nagyjából 40 résszel, azt hiszem.

Elég rég olvastam, szóval lehet, hogy azóta már törölték is, meg lehet, hogy valamire rosszul emlékeztem.

Ha valaki ebből a hiányos leírásból mégis felismerné és elküldené a címét, azt nagyon megköszönném :D



2019. nov. 30. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]



Egyik kedvencem ^^


Nézz be hozzám is, 30 történetem van, mind Larry:


[link]

2019. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! <3
2019. dec. 2. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!