Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most, hogy Marinette az őrző,...

Most, hogy Marinette az őrző, felfedhetik egymásnak a kilétüket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogják. Addig húzzák majd a felfedést, ameddig csak lehet. Astrucot nem az érdekli, hogy jó történetét írjon, hanem hogy minél több pénzt zsebeljen be.
2021. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják felfedni a kilétüket, mert attól függetlenül, hogy Marinette az őrző, attól még ugyanúgy ő katica és ha felfedi a kilétét nem lehet többé az. Az én véleményem szerint csak a sorozat legvégén fogják felfedni magukat.
2021. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ennek nagyon egyszerű az oka: ha felfednék, akkor már nem lenne érdekes az egész. A sorozat fő vonzereje a "love square", az írók nem fogják ezt lelőni.
2021. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... Szerintem Marinette valakinek el fogja mondani, hogy ő Katica. Legalábbis a Furius Fu (vagy hogy kell írni) közepérebeszúrt trailerből kivehető
2021. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyi, eddig azért nem mondta el társának se, mert ha macska akumatizálódik, halálfej megszerzi sz egyik talizmánt, és azt is megtudja kicsoda katica.

Most is majdnem erről van szó, csak még többről: ha macska akumatizálódik, megszerzi az ő talizmánját. Megtudja ki katica, és mivel katica az őrző, megszerzi a talizmános ládát is

2021. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!