Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen (valós és / vagy...

Milyen (valós és / vagy kitalált) szuperhős lennél ha azzá válnál?

Figyelt kérdés

Én Superman / Supergirl lennék

Röpködnék a felhők felett élvezném hogy átjárja, csapkodja köpenyem, testemet a szél.


Kitalált szuperhős pedig egy antropomorf nő nemű borz lennék aki olyasmi lenne mint Supergirl tehát tud repülni (tehát előbbi "vágy" így is meglenne) , erős, (lézerszemen nem gondolkodtam még) öltözete is hasonló lenne

Lila egybe ruha (az a női overálféleség ami végig kiemeli az alakot - nem tudom a pontos nevét), zöld köpeny, zöld hosszú szoknya.

Fegyvere borz létéből adódóan

a bűze lenne + azért tudna verekedni is .

Négykézláb fölfele tartja a fenekét és *prt* a rosszfiú arcába pukizik / *spricc* szembespricceli XD

Ebből adódóan a "Bűzbomba" fedőnevet kapná ő :D



2021. márc. 22. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit szóltok az enyémhez ? XD
2021. márc. 22. 13:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Durva :D


Én Antman lennék szívesen,mert mindig is álmom volt, hogy megismerjem közelebbről az aprónépet és hogy megtudjam, milyen érzés abból a perspektívából látni a világot.



Kitalált: Olyan varázslóféleség lennék,aki a technológiát és a mágiát elegyítve képes atomjaira bontani bármit és átalakítani tetszése szerint.

És tudnék utazni egy adott helyiségben,úgy, mint X-professzor csak nem személyekre fókuszáltan.

2021. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg semmilyen. Legjobb esetben antihős, de valószínűbb, hogy szupergonosz.
2021. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En Lady Silverfox lennek.
2021. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Misty Day lennék.
2021. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem se a DC, se a Marvel nem vonz annyira hogy szívesen lennék bármelyik szuperhős, ha választanom kéne közülük, akkor egyértelműen Thor erejét kérném (amikor nem esik rá az eső az nagyon menő xd).


Viszont inkább anime-hős lennék, a One-Piece világából Trafalgar Law képessége kéne, a műtétgyümölcs és akkor én lehetnék a legjobb orvos a világon, afféle szuperorvos.


Kitalált hősként pedig olyan szuperhős lennék, aki képes minden dolgot átlátni, vagy úgymond a dolgok mögé látni minden tekintetben és ezáltal előrejelezni a jövőt legyen az közeli vagy távoli időskála.

Tehát olyan szuper erőm lenne, amivel átlátnám az atomok működésétől kezdve az univerzum működéséig mindent, egy mindentudó képesség lenne.

2021. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan hős lennék, akinek megmagyarázhatatlan veleszületett képességei vannak (tehát nem valami külső tényező, baleset okozta, hanem mindig is volt)


Elméhez köthető képességeim: hipnózis és telekinézis.


Fizikai tulajdonságok:


Emberfeletti gyorsaság, ugrás, (felhőkarcolók tetejére is) emberfeletti ellenállóképesség.


Olyan típusú hős lennék, mint a Macskanő. Tehát bűnöző, de nem bántanék senkit, és amúgy hősködnék is, embereket mentenék.


Erősebb fizikumom lenne. Szuperhősruhám valami olyasmi lenne mint Batmannek vagy Flashnek. Csak talán kék.

2021. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!