Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a Monster Fu rész? (miraculous)

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem volt valami erős kezdés a 4. évadnak persze egy szót sem értettem spanyolul (vagy tudja a bánat milyen nyelven). Ladybug új designja szerintem nagyon jól sikerült, de nem nyilvánvaló hogy miért lett ilyen, mármint nem nagyon szűrtem le olyasmit hogy erről beszélgetnének. Ezen kívül semmi extra nincs a részben (így a párbeszédek megértése nélkül) az egyetlen érdekes dolog hogy lehet látni egy pillanatra az új Queen Bee-t (az új introban ami ezen kívül szerintem egyébként rohadt pocsék😐🤷🏻‍♂️)

2021. márc. 25. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Youtubon fent van magyar felirattal, ott meg tudod nézni a szöveget is, hogy értsd miről beszélnek :)

Én is többre számítottam, mert amekkora hype-ot kapott, én is azt hittem hogy erős kezdésre számíthatunk, de igazából olyan volt mint egy sima rész.

Katica új ruhája szerintem is nagyon jól sikerült és jól néz ki, de én sem értettem hogy hirtelen miért lett más a design.

Ezeken kívül, szerintem nem volt annyira rossz rész, de remélem hogy ezért a sok hypeért a következő rész valamivel több lesz.

2021. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Adriennel ugye nem is találkozott benne?

Gyerekkel néztem aki irtó sokat közbekérdezett. :D

De gondolom úgysem lesz semmi fejlődés a kapcsolatukban az egész évadban.


A nagy beharangozáshoz képest, hogy Fehér Macskaszerű szuperrészek lesznek, hát... nem volt valami erős.

Az őrzős vonalon volt legalább valami haladás.

2021. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy portugál verziót találtam youtube-on, ami angolul volt feliratozva, az angolt pedig értettem.


Szerintem nem volt rossz. A sztori jó volt, bevezettek pár új dolgot, mindent összevetve egy érdekes epizód.


Bár a focipályás részt nem tudtam hova tenni; még fanmade paródiának is kínos. Rugdossák a dobozt, ordítják hogy gól, a szerzetes kommentál, végül jön a deus ex machina és minden hirtelen meg lesz oldva.


Ami még nem tetszett, hogy Macska ugyanolyan ostoba csatlós, mint eddig. Reménykedtem, hogy az új évadban egyenrangúak lesznek és egyformán járulnak hozzá a megoldásokhoz, de dehogy.

2021. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez magyar feliratos:

[link]


A focipálya valóban vállalhatatlan volt.

2021. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom, hogy a Fehér Macskát miért tartják "szuperrésznek" és etalonnak; szerintem tipikusan olyasmi volt, amire az angol azt mondja, hogy "train wreck".


Az új epizód amúgy nem volt rossz. Oké, nem volt kimagasló sem, de azért a jobbak közé tartozik. Bár a focis résznél én is csak lestem.

2021. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Monster Fu igazából az évad hatodik része. Már az elejétől kezdve össze-vissza adták a részeket - ne kérdezzétek miért.

Egyébként a Truth (ez jelent meg a Monster Fu után) az évad valódi 1.része.

2021. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Truth nagyon jó lett, imádtam. A Shanghai viszont nagy csalódás.
2021. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Nekem is😒 Azt hittem legalább olyan jó lesz mint a New York special. Hát, tévedtem. Olyan "semmilyen" volt.
2021. ápr. 13. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a "semmilyen" egy nagyon találó jellemzés. Egy olyan történet volt, ami bármelyik mesében bármelyik szereplővel megeshetett volna. Marinette egy stalker, Fei nagyon unszimpatikus volt (egy Robin Hood-szerű karakter kellett volna legyen, nem csak egy kisstílű tolvaj), Katica csak minimálisan szerepelt, Macskát pár másodperc alatt megöli a szörny. Nem volt egyáltalán Miraculous hangulata.
2021. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! A shanghai special kapott már magyar feliratot?

Amúgy nekem se tetszett annyira ez a rész, ugyan olyna volt mint az összes többi, én többre számítottam..

Viszont a truth nagyon jó 🥺

2021. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!