Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet már tudni valamit a...

Lehet már tudni valamit a Miraculous Shanghai speciális részről?

Figyelt kérdés
Van már valami spoiler a Miraculous Shanghai részről? azt tudom, hogy 2022 körül jön ki, de van valami spoiler vagy infó arról hogy miről fog szólni, vagy mi fog történik benne? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. márc. 20. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sziaa. Ha jól tudom arról fog szólni, hogy Marinette Shanghaiban meglátogatja az évfordulóját ünneplő nagybátyját, Wangot ,de ahogy megérkezik ellopják tőle a kis táskáját Tikkivel együtt. Egyedül a nagyvárosban, pénz nélül kénytelen elfogadni egy lány, Fei segítségét. A két lány összefog és felfedeznek egy új ékszert, a Prodigioust, amire Hawk Moth is vágyik(ő és Adrien is Shanghaiban tartózkodik).
2021. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2021. márc. 23. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, idén április 2-án fog kijönni, de akkor csak angolul.

Itt az előzetes: [link]

2021. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, kösönöm <3
2021. márc. 23. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, közben már feltöltöttek egy részletesebb előzetest is: [link]
2021. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már tegnap láttam is. A New York-i jobb volt, de elment egynek
2021. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!