Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire mérföldkő a magyar...

Mennyire mérföldkő a magyar médiában, hogy tegnap este az egyik tv csatorna műsorában egy leszbikus párral beszélgetett a műsorvezető?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

lőtéri kutyát sem érdekel

-sem a média

-sem a műsorvezető

-sem a pár

-sem az elsőség

2021. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Először lehetnél egy kicsit konkrétabb, mert az egyik tv, egyik műsorának, egyik műsorvezetője, egy leszbikus párral... ebből sok nem derül ki. Az RTL en ment főműsoridőben, vagy olyan csatornán amit rajtad kívül nézett még két ember? Nem mindegy.

De sehogy nem mondanám mérföldkőnek. Médiaszemélyiségeket is tudunk, akik felvállalják a szexualitásukat. Tőlük függetlenül Magyarország még mindig homofób ország.

2021. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
remélem nem csinálnak belőle rendszert, mert senki sem kíváncsi ezekre
2021. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy kíváncsi rá, nem nézed. Nem olyan bonyolult. Én a Győzike showra nem voltam kíváncsi, nemes egyszerűséggel mindig elkapcsoltam másik csatornára.
2021. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2: szimplán csak nem akartam reklámozni se csatornát, se műsort, se műsorvezetőt. Csak a jelenséget.


Nem gondolnám ugyanolyannak, mintha egy médiaszemélyiség egy lapinterjúban 12. kérdésre válaszolva megemlíti, hogy ja ő is lmbt.

2021. ápr. 13. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:

“ Nem gondolnám ugyanolyannak, mintha egy médiaszemélyiség egy lapinterjúban 12. kérdésre válaszolva megemlíti, hogy ja ő is lmbt.”


Kapásból tudnék mondani 20 nem hetero youtubert, meg tiktokert, akik rengeteget beszélnek a csatornájukon a témáról. És manapság az emberek többet lógnak a neten, mint a tv előtt.

2021. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írhatnál pár youtubert nekem pl, engem érdekelne, hogy kik beszélnek a témáról, meg is nézném. Privátban is írhatsz.
2021. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Szia, kiírom ide hátha mást is érdekel.

Maris, Zsohw time, Már megint Kitty, Fekszi Dóra, Pusztai Olivér, Fajt Alex( ő egy transzsrác, szóval erről a témáról beszél), akkor volt egy olyan sorozat hogy “Meleg szemmel”, van a Budapest Pride youtube csatorna, van a Garázsmenet, azt nem melegek csinálják, de sok lmbtq embert elhívtak már. Most hirtelen ennyi jut eszembe, remélem segítettem.

2021. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!