Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek,...

Mi a címe annak a filmnek, amiről az egyik magyar rádió most pénteki (2021.01.22) reggeli műsorában (8:00 óra magasságában) Harsányi Levente és műsorvezető társa beszélgettek egy hallgatónak címzett feladvány kapcsán?

Figyelt kérdés

Rövid, egy vagy kétszavas film címre emlékszem. Talán 2016 vagy 2017 a kiadási évet említettek a műsorban. Sajnos menet közben voltam és nem volt alkalmam feljegyezni.

Tudja valaki, hogy melyik filmről beszéltek?

(Esetleg van arra lehetőség, hogy egy rádióműsort utólag visszahallgassunk?)



#Harsányi Levente reggeli rádiós műsorában 2021.01.22-én feladványként szereplő fílm címe
2021. jan. 23. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik rádió volt ez?Miről szól a film?


Néhány rövid cím ami eszembe jutott hirtelen:

Upgrade

Rádiusz

Atomszőke

Az

Élet

Érkezés

2021. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A film címét nem tudom, de ez a játék a Petőfi rádió Talpra magyar című műsorában szokott lenni. Talán így könnyebben megtalálod.
2021. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt megpróbálhatod megkeresni azt a műsort:


[link]

2021. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhárom választ.

- Az 1. válaszoló listájából elsőre az "Érkezés" szó (cím) tűnt ismerősnek.

- A műsor tényleg a Petőfi rádiós talpra magyar című műsora volt, ahogyan a 2. válaszoló írta.

- A 3. válaszoló által linkelt oldalon megpróbálom visszakeresni és visszahallgatni a péntek reggeli műsort. Talán sikerrel járok.

Még egyszer köszönet a segítségért!

2021. jan. 23. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Korai volt az örömöm. Több oldalon is próbálkoztam, de nem sikerült visszahallgatnom a tegnap reggeli rádió műsort.

(Közben az Érkezés című filmről eszembe jutott, hogy a közelmúltban láttam a tv-ben. Valószínűleg csak ezért gondoltam erre.)


Talán szerencsém lesz, és jön majd valaki, aki emlékszik a pénteki rádió műsorban elhangzott film címére.

2021. jan. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!