Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen AKTÍV oldalak vannak,...

Milyen AKTÍV oldalak vannak, ahol közzé lehet tenni a saját írásainkat, és más felhasználók olvassák?

Figyelt kérdés
Mint pl a Merengő vagy a Wattpad, csak azok nem tűntek olyan jónak. De ha azt mondjátok, a Wattpadon magyarul írva is lehet találni olvasókat, még azzal is meg tudnék barátkozni :)

2021. ápr. 16. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tűnnek jónak? A Merengőnek aktív közössége van, a Discord szerverükön az oldal legtöbb felhasználóját és adminját is személyesen megismerheted.
2021. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha wattpad szerinted nem aktív, akkor nem tudom, hogy neked mi lenne az...


Persze ott is fel kell figyeljenek rád, nem fognak csak úgy ráakadni az irományodra.

2021. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Merengő fanficeknek jó, original storykat nem nagyon olvasnak.


Hát éppen ez a baj a Wattpaddal, hogy nem tudok csak úgy a semmiből olvasótábort szerezni (ami pl a Merengőnek az előnye, mert van egy lista, ahol a legújabb alkotások fent vannak, de most nem fanficet szeretnék írni, és nagyon kevesen tűnnek ki egyedi alkotásokkal).

2021. ápr. 16. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig Merengőn lassan ugyanannyi alkotás van az Original kategóriában, mint a Fanfic fül alatt
2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Merengő. A wattpadot egy-két írástól tekintve kerülöm, mert egy káosz, átláthatatlan, és rengeteg a pocsék írás . A merengőre legalább nem mehet fel minden vacak.
2021. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Merengő szerintem már rég nem csak a fanficekről szól, minden mehet oda, és mindenre van is igény. :)


Plusz mostanában változtatták meg fanfic.hu-ról merengo.hu-ra a címüket, szerintem ez is árulkodó. :)

2021. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én pár éve Merengőztem még, és az volt a tapasztalat, hogy csak a fanficeimet olvassák (abból is csak azokat, amiben az eredeti főszereplők vannak), de ha változott azóta, az szuper hír lenne!
2021. ápr. 17. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az original sztorimat is olvasták, írtak hozzá kritikát, várták a folytatást. :)

Szóval egy próbát szerintem mindenképp megér, max. ha nem jön be, akkor felteheted Wattpadre is esetleg.

2021. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!