Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok Charlotte-hoz hasonló...

Tudnátok Charlotte-hoz hasonló műveket?

Figyelt kérdés

Van a Charlotte című anime, amire hatványozottan jellemző, hogy egy irdatlan sablonos alaptörténete van, de a rá felépített cselekmény az egyik legegyedibb, amit láttam.

Tudnátok ilyen könyveket vagy animéket ajánlani?



2021. ápr. 22. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Charlotte az egyik legkedvencebb animém, meg tudlak érteni. Én a Rascal does no dream of bunny girl senpai-t ajánlanám. 13 rész +1 movie. Nekem mindig is hasonló érzést keltett bennem, mint a Charlotte-ban.
2021. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem speciel a Rascal Does Not Dream a kedvenc animém, szóval értem, miről beszélsz. :D
2021. ápr. 24. 01:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohh szóval ráhibáztam..:D Sajnos ritka ilyen jó animék vannak...Sok animét láttam már, de ezekhez hasonlót még sohasem.
2021. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bár én a kérdező vagyok, szívesen ajánlok hasonlókat neked. :D


A Seishun Buta Yarou (azaz Bunny Girl Senpai, általában a japán címeket használom. :D) nagyon nagy mértékben vett ötleteket a Yahari Ore no Seishun Lovecom wa Machigatteiruből, ami szintén zseniális anime. Majdnem ugyanez a történet, csak természetfeletti nélkül.

És a a Bunny Girl Senpai írójának másik műve a Sakurasou no Pet na Kanojo, az is egy nagyon jó anime.


A Charlotte-hoz legfeljebb az Angel Beats-et tudom hasonlítani. :) Ezeket mindenképp ajánlom.

2021. ápr. 24. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, meg is van akkor a ma esti program:) Én is általában japán címeket használok, de hirtelen csak az angol címe jutott eszembe.
2021. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó nézést! (Mind a három anime nagyon nagy kedvencem. Az Angel Beats top 10 szinten is. :D)
2021. ápr. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!