Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy videómánia...

Észrevettétek, hogy videómánia a letörli a régebbi videóit?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta nem néztem Petit ezért nosztalgiából rákerestem a régebbi videóira amiket régebben élvezettel néztem, de már nincsenek fenn a csatornáján.

pl: Kérdezz-Felelek 1 és 2 , Mi van a táskámben? és a Taylor Swift reakció videója (ez csak néhány a rengetek közül)



2021. máj. 7. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta le van törölve a jó videók nagy része.
2021. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, viszont itt tudsz nosztalgiázni:


[link]

2021. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyre több régi videója tűnik el sorra.


Viszont az egyáltalá nem biztos, hogy törli őket. Az is lehet, hogy csak elrejti őket, ha valamiért már nincs rájuk szüksége, vagy cikivé válik valami.


De az sem biztos, hogy ő csinálja. Az is előfordulhat, hogy Content ID rendszer fejlesztése során csak később veszi észre a YouTube a benne felhasznált tartalmakat - vagy észre sem veszi a rendszer, csak a jogtulajdonos veszi észre ilyen soká és csak akkor töröltetik őket.


Biztsan csak ő tudhatja, hogy mi az igazság és még ha mondana róla bármit, az se biztos, hogy igaz volna...

2021. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!