Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Shadowmoth-r...

Mi a véleményetek Shadowmoth-ról? Tetszik Halálfej új kinézete?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kicsit szokatlan... Meg puccosabb, az előző szerintem jobban illet Gabrielhez. Plusz egyszerűen nem tudok nem Mayurára asszociálni, valahányszor ránézek. De igazából lehetne rosszabb is, idővel csak meg fogom szokni...
2021. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Nem tudom, miért kellett ötvözni. Szerintem két szupergonosz érdekesebb lett (maradt) volna, mint egy.
2021. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Mikor ketten voltak, nagyobb problémákat okozni a hősöknek, mert egymástól függetlenül is tudtak dolgozni (pl New York).
2021. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már lerágott csont, de Gabriel egy divattervező! Akkor látszódjon már ez a saját ruháin is! Az álcái a legjobb esetben azt a reakciót váltják ki belőlem, hogy: "Meh", legrosszabb esetben pedig: "Valaki hívja a divatrendőrséget!" Viszont ha szándékosan csinálja a csávó, hogy senki ne gyanakodjon rá, akkor jó munka.👍 Mayura jóval elegánsabb és stílusosabb.
2022. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!