Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miert a trash tartalom gyartok...

Miert a trash tartalom gyartok hireseket a Youtube-on es nem azok akik tenyleg tanitanak valamire vagy szakerto jellegu kritikat adnak egy adott alkotasrol?

Figyelt kérdés

Gondolok itt reakcio videokra vagy olyanokra akik jatszogatnak es nem is kulonosen tehetsegesek a jatekokban.

Kulfoldon is PewDiePie a kiraly aki vagy minosegtelen reakciokat csinal vagy jatekokat jatszik, amelyben semmi erdemi megfigyelest nem tesz hozza csak reagal kulombozo dolgokra (horror jatekokban megijednstb.)



2021. máj. 17. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a televíziózás esetén is így van. Ott is a celebek, a mindenféle hányadék műsorok, a sokkolás, a felháborító dolgok mutogatása hozza a nézettséget.


De ugyan ez a helyzet a könyvek esetén is. A szakkönyvek (pár kivételtől eltekintve) eltörpülnek a ponyvákhoz képest.


Ilyen az emberi természet, erre van igénye az átlagembernek. Nem jutott még az emberiség olyan magasra az evolúciós ranglétrán, mint amennyire azt hinni szeretnénk.

2021. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a TV csak egy kisebb körben volt elérhető a pénzügyi és szellemi felső osztályoknak, addig ott is értelmes műsorok mentek.
2021. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, ahogy #1 írta. viszont van a dolognak egy másik oldala is: pont azért, mert az ilyen vacakok őrülten népszerűek, a minőségibb tartalom gyártásba sokan bele se fognak, mert nem éri meg, illetve sokan egy idő után feladják, mert nem térül annyira meg. hiszen a hirdetőket is az érdekli, hogy minél nagyobb közönséget érjenek el. pedig az értelmesebb tartalom előállítása többnyire nehezebb és költségesebb is. viszont meg nem annyira térül. emiatt még aki képes lenne minőségibb tartalmat előállítani, az is hajlamos a népszerűbb lehetőséget választani. ezért tart ebbe az irányba a könyvnyomtatás, lapkiadás, televíziózás és a YouTube is...
2021. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hat igen en is inkabb a jovedelmezobb utat valasztanam, de igy is ez nagyon szomoru.

Es peldaul a draga PewDiePie olyan szerencses helyzetbe van hogy van egy indiai csatorna amely kozelit hozza feliratkozo szamban (talan le is elozte) es sokan probalnak plusz feliratkozo gyujteni PewDiePie-nak hogy az indiai csatorna elott maradhasson.

Raadasul a nala kisebb youtuberek sem mernek rola negativ videot csinalni mert akkor sz-et diszlajkolnak oket.

2021. máj. 18. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne bármi negatívat csinálni egy másik csatornáról? attól semmivel nem lesz jobb egy csatorna, hogy egy másikról negatív tartalmat készít - sőt. pont hogy nem egymással kéne foglalkozniuk, hanem a saját útjukat megtalálni.

neked is érdemesebb volna arra koncentrálni, hogy megatláld azokat a dolgokat, amiket nézni akarsz, ahelyett, hogy azzal foglalkozol, amit nem akarsz nézni.


én amit nem akarok nézni, azt jelzem a YouTube-nak, hogy ne mutassa. azt keresem és azt nézem, ami engem érdekel...

2021. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Marmint a negativ videot ugy ertettem hogy kritikat alkotni a kontentjerol
2021. máj. 18. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:
én is úgy értem, hogy annak nincs semmi értelme. bőven sok az értéktelen tartalom a neten. teljesen felesleges még több értéktelen tartalmat gyártani arról, hogy másoknak mennyire értéktelen a tartalma. és attól másnak se lesz értékesebb a tartalma, hogy mások videóinak az értéktelenségével foglalkozik.
2021. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit le vagy maradva, Pewdiepie már két éve nem a #1 legtöbb feliratkozószámú videós. Amúgy nem a feliratkozók hozzák a pénzt, hanem a megtekintések.
2021. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ertem. En tobbnyire kulfoldi csatornakat neztek, de a kedvenceim nem nagyon erik el az 5 millio feliratkozot sem.
2021. máj. 18. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egy ideje engem is foglalkoztat, de úgy őszintén. Nem tudom elképzelni, mi az oka annak hogy sokmillió ember lesi ahogy egy szellemi fogyatékos vihog vagy huhog egy videójátékot lesve. Én pl. ha gameplay vagy tutorial videót keresek, akkor direkt olyat keresek ahol lehetőség szerint semmi kommentár meg idióta fejek nincsenek, ami ilyen azt meg se nyitom vagy ha később derül ki akkor azonnal bezárom.

Illetve bennem van annyi gerinc, hogy szándékosan mindig egy azonos témában a kisebb megtekintésű videókra megyek 8tehát csak mondok egy példát, ha egy GTA tutorial van és van egy "sztár" idióta több millió feliratkozóval meg mondjuk 20 millió megtekintéssel meg van egy kicsi 20 feliratkozóval meg 120 megtekintéssel ugyanerről, biztos hogy a kicsit fogom megnézni, mert az egyrészt szinte mindig értelmesebb, lényegre törőbb, sallangmentesebb, és nem kell idióták agonizálását lesnem, másrészt meg legalább egy fillérrel se támogatom a sok agyhalottat akik ebből keresnek sok hónapi fizetésnek megfelelő összeget napok alatt, hogy szemetet gyártanak a sok hülyének... Rajtam ugyan nem fognak keresni.

Egyébként sem tudom az algoritmus mi alapján rangsorol, én is próbáltam már népszerű témában videót csinálni,ugyanolyan minősége lett mint annak amit feldobott nekem az ajánlások közé, annak volt 20 óra alatt egymillió megtekintése, nekem meg 200.

2021. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!