Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki véleményezné a wattpado...

Valaki véleményezné a wattpados történeteimet?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta írok, a szenvedélyem egészen kiskorom óta. Olvasgattam wattpadot könyveket, és gondoltam én is teszek egy próbát. Nem nézték meg sokan egyik sztorimat sem, de én azért kíváncsi lennék rá, hogy ez vajon amiatt van mert rosszul írok, vagy egyszerűen csak nem találják meg az emberek?


Itt a link a profilomhoz:


[link]


Negatív és pozitív kritikát is szívesen fogadok. :)



2021. máj. 22. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg három "könyvem" első pár fejezete van kint. Az egyik egy my hero academia fanfiction, a másik kettő teljesen saját történet.
2021. máj. 22. 10:04
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha ténylegesen saját sztorid van, nem pedig valami fanfiction akkor ne wattpadon írj. A wattpad a 14-16 éves lányok területe ahol kiélhetik magukat, komolyabb/minőségibb alkotások nem nagyon érdeklik őket (elég csak megnézni a felkapott könyveket)
2021. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Egyébként a fanfictiont csak azért írom, mert remélem hogy az több olvasót hoz majd, akik esetleg átkattintanak egy másik saját történetemre.

Tudom hogy leginkább a nem túl minőségi történetek vannak leginkább felkapva sajnos.

2021. máj. 22. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy beleolvastam a könyveidbe, elég lányoknak szóló tartalmúak, szóval nem valószínű, hogy fiú olvasókat aktívan be fogsz vonzani. Mindenesetre bekövettelek
2021. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem is fiú célközönségnek szántam őket. :D

De a követést köszi nagyon.

2021. máj. 22. 12:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket. :))
2021. máj. 23. 11:27
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is bekövettelk. Amint lesz időm elolvasom a sztorikat is. (még a mai nap folyamán). Majd wattpadon üzenetben megírom a véleményem
2021. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól írsz, bár engem nem érdekel ez a téma! 😉😉👌👌😊
2021. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

A BNHA fanficet kihagytam, mivel nem nézem az animét, a mangát sem olvasom, így valószínűleg nem is érteném. Illetve a fanficekért alapból nem is vagyok nagyon oda. A túlsúly téma sajnos nem az én világom, mivel én is küzdök vele (bár én fiú vagyok), és főleg azért, amiért a főszereplő is (szeretek enni). Így valószínű, hogy 99%-ban olyan tapasztalatokról, élményekről és megnyilvánulásokról olvasnék, amiket már én is átéltem és megkaptam, szóval (ne vedd sértésnek, de) nekem annyi elég is volt. 😅 Formailag viszont tetszik. Nem írsz 25 oldalt minden egyes falevél formájáról, mint egyes szépirodalmi művek alkotói, de mégsem csak a tényeket közlöd mondatok formájában, hanem játszol is a szavakkal, hogy élvezet legyen olvasni. A szerelmi történet viszont nagyon tetszett. Bár fiúként lehet fura, én nagyon ritkán kezdek el egy művet olvasni/nézni, ha nincs benne szerelmi szál. Az a gyengém. Szóval ebből mindenképp szívesen elolvasnám a folytatást. Wattpadon nem vagyok fent, olvasni is csak ritkán járok fel oda (kb. akkor, ha valaki kitesz ide egy kérdést, hogy értékeljük, mint te), de ha esetleg lesz folytatás, és kiírsz ismét egy kérdést, vagy privátba elküldöd a linket, akkor szívesen elolvasnám. 🙂

24/F

2021. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Jöhetnek még! ;)
2021. máj. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!