Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan könyveket vagy...

Tudnátok olyan könyveket vagy animéket mondani, ahol a főszereplő maga a főgonosz?

Figyelt kérdés
Animékből ilyen volt a Death Note, a Code Geass, meg az Attack on Titan. Ilyeneket tudtok ajánlani?

2021. máj. 23. 13:02
1 2
 1/16 Katona Dius ***** válasza:
29%
tokyo ghoul
2021. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ú, az nagyon régóta várólistás már. :D Köszi szépen!
2021. máj. 23. 13:52
 3/16 Katona Dius ***** válasza:
80%
Szívesen. Jó kis történet 😊
2021. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Azért megkérdezném, hogy az Attack on titanban a főszereplő mégis, hogy a főgonosz???


A Tokyo Ghoulban se Kaneki a főgonosz. Kaneki minden csak nem gonosz.( Ez (is), volt a mondani valója, hogy nem minden Ghoul gonosz, és ne itéljünk valakit csak a kinézetéről/származásáról. Hogy nem minden, fekete-fehér. És, hogy ne ítélkezzünk mások felett amikor semmit se tudunk róluk) Amúgy az anime nem valami jó. Ne értsetek félre imádom a TG-t, de a manga sokkal jobb és az animét szépen elcseszték! Az első évadot még imádtam. De a második évadban nem követik a manga cselekményét, ennek "hála", eléggé rossz lett az egész. Arról nem is beszélve, hogy ha nem olvasod a mangát csak az animét nézed a harmadik évadból valószínűleg nem fogsz érteni semmit.

De a mangát meleg szívvel ajánlom!

2021. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy láttad-e a negyedik évadot az AOT-ból, amennyiben nem, nem spoilereznék. :D
2021. máj. 23. 17:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm!
2021. máj. 23. 17:08
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
A Star Wars regények között vannak ilyenek, pl. a Darth Bane trilógia.
2021. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Láttam a negyedik évadot, de akkor se mondanám Erent főgonosznak. Főleg, hogy gondolom te még nem olvastad a mangát (nem spoilerezek), de Eren a negyedik évad előtt végkép nem mondható, főgonosznak.
2021. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Igen, a SW könyvek közül a Thrawn jó ideje tervben van pl. :D


#8 Az AOT mangát éppen csak addig olvastam előre, amennyit megtaláltam a neten (kb. Eren és Zeke közös emlékkutatásukig. :D) És igen, előtte semmiképp sem nevezhető annak, és igazából utána sem egészen... de na, nekem ideillett. :D

2021. máj. 23. 21:22
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha kínai is érdekel: Scum Villain's Self-Saving System
2021. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!