Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Media Markt vagy Emag a...

Media Markt vagy Emag a megbizhatóbb? Esetlegs probléma esetén hol rugalmassabbak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Mind kettő megbízható. Media Marktnak van sok boltja,ott be tudod vinni szemèlyesen ha valami nem jó.

Bár rafkósok azok is nem kicsit,egyszer ugyanazt a terméket megrendeltem a családból véletlen,erre írtam is egy emailt,hogy kérem szépen töröljék,majd 4 nap múlva amikor a postás kihozta és átvettem 5 percre rá megdobtak egy emailel,hogy hát ezt már sajnos kiküldtük,de reméljük tetszik,de mindegy vissza lehetet küldeji attól függetlenül.

2021. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rothadó Narancs ***** válasza:

Az Emag nemrég összeállt az Extreme Digital-al.

A face-n az "Extreme Digital

károsultak" csoportjában olvashatsz cifra dolgokat.

Én inkább a Médiára szavaznék.

2021. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tejinashi ***** válasza:
2-es: Ezek szerint ezért szűnt meg az Extreme Digital honlapja? Próbálok belépni rá, de csak sima fehér lap jön, semmi más, az se, hogy áttették valahová, vagy megszűnt, vagy valami...
2021. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rothadó Narancs ***** válasza:
Nem szűnt meg, nekem működik rendesen.
2021. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az e-mag két cégénél is négyszeri levélváltásra sikerült elküldetni a terméket. Hisz vannak saját cuccuk, de a zöme külsös cég által forgalmazott termék, mint mondjuk az Ali... De itt azzal a céggel, forgalmazóval kell kapcsolatot tartani s nem a e-piac üzemeltetőjével.

Hozzátenném még az FcMarket-t is. 3 hete rendeltem (mindig előre fizetek, tudom butaság) se kép, se hang 2 levél után.

2021. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tejinashi ***** válasza:
4-es: Chrome-on nem jön be, Edge-n bejön... Valami böngésző hiba lesz...
2021. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!